Smlouva s třetím brankářem katalánského klubu vyprší 30. června 2017. Jordi Masip je tedy jediným hráčem, který by se po konci sezóny mohl stát volným hráčem, a od ledna by mohl naslouchat nabídkám z jiných klubů. Mnozí si myslí, že Barça už nebude mít zájem o Masipa, ale doopravdy tomu tak není.

Záměrem klubu je 27letému gólmanovi nabídnout novou smlouvu. Luis Enrique společně s trenérem brankářů Josepem Ramonem de la Fuentem jsou velmi spokojení s jeho prací. Oceňují jeho postoj, jak v tréninku, tak i v několika zápasech, ve kterých dostal šanci hrát. Navíc chválí jeho chování, i když má velice omezenou roli v týmu.

S Masipem je rovněž spokojené vedení klubu. Pokud se zraní jeden z dvojce ter Stegen nebo Cilliessen, jak už se v této sezóně stalo, tak se tým může bez obav spolehnout na třetího brankáře.

Trenéři tedy nechtějí případně zasahovat do rezervního týmu ve složitějších situacích, chtějí se tedy spolehnout na 27letého odchovance, který je v prvním týmu už druhou sezónu.

 

Zdroj: fcbarca.com
Foto: fcbarca.com

Komentáře

David_Kvapil

0
2016-11-17 15:08:45

Pokud mu ta pozice vyhovuje a tým si to pochvaluje, tak ať klidně ještě ze dva roky zůstane. Pak by si zasloužil nějaké průměrné mužstvo v La Lize :)

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.