Bruno Soriano byl smutným hrdinou zápasu mezi Villarrealem a Realem Madrid, který vyhrál bílý balet 2:3, svou téměř totožnou roli ale sehrál taktéž v utkání mezi Žlutou ponorkou a Barcelonou. Dvě podobné situace, dva naprosto odlišné konce...

Katalánský deník Sport píše, že Soriano zahrál proti Realu Madrid rukou neúmyslně. Balón jej zasáhl mezi hruď a rameno po odrazu, ale Gil Manzazo neváhal a ukázal na puntík pokutového kopu. Míč si k penaltě postavil Cristiano Ronaldo, proměnil a vyrovnal na 2:2. "Myslím, že když vstřelili gól z penalty, která neměla být, nelze hovořit o remontadě Realu Madrid," prohlásil poté pan Fernando Roig, prezident Villarrealu.

Sport následně poukázal na stejnou skutečnost jako Gerard Piqué, totiž že pouze o pár týdnů předtím nebyla rozhodčím Iglesiasem Villanuevou jasná a úmyslná ruka Bruna Soriana v zápase proti Barceloně posouzena jako hra v rozporu s pravidly. Obránce Villarrealu tak zablokoval střelu Lionela Messiho bez dalších důsledků a utkání skončilo nerozhodně 1:1.

 

Zdroj: sport-english.com
Foto: sport-english.com

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.