Nejlepší: Útočná hra, podpora vyjádřená týmu Chapecoense

FC Barcelona si odnáší vítězství i z 52. ročníku Trofeu Joan Gamper a do nové sezóny, která oficiálně odstartuje dvojzápasem v rámci Supercopa de España, v němž blaugranas vyzvou Real Madrid, vstupuje v dobré formě. Za zmínku dnes stojí ofenzivní fotbal, jímž se domácí prezentovali a díky němuž také vstřelili až pět branek. Každý jednotlivý muž na hřišti měl velkou chuť se předvést, a ačkoli bylo vidět, že tým nehrál naplno, poskytl divákům atraktivní hru. Vepředu vyčníval hlavně Lionel Messi, Ivan Rakitić, Andrés Iniesta či Denis Suárez.

Za nejdůležitější bod utkání ovšem považujeme obrovskou podporu vyjádřenou všem spojeným s týmem Chapecoense. Všichni přistoupili k dnešnímu mači s respektem, ať už se bavíme o hráčích, trenérech, Josepu Mariu Bartomeuovi, fanoušcích či klubu jako takovém, a opět se tak potvrdilo světoznámé motto Barçy: "Més que un club (více než klub; pozn. přek.). Nejhorší: Bezgólové Chapecoense

Je to asi poprvé a naposledy, kdy nás bude mrzet, že FC Barcelona neinkasovala. Možná, že za svůj výkon si brazilský celek gól nezasloužil, nicméně za to všechno, čím si musel projít, určitě ano.

My bychom rádi za náš portál forcabarca.cz popřáli Associação Chapecoense de Futebol hodně štěstí a doufáme, že vyhrají co nejvíce trofejí, které by tento klub jistě věnoval všem fandům a rodinám zesnulých hráčů. Visca el Barça, vamos Chape!

 

Zdroj: Meyen
Foto: 
fcbarcelona.com

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.