David Concha přichází na jednoroční hostování s koncem dne 30. června 2018 z Realu Sociedad San Sebastian, kde už hrál už i za áčko (mimo jiné i proti Barceloně, viz úvodní obrázek článku). Dohromady za Txuri-urdin odehrál 11 utkání, z čehož 8 bylo v LaLize a 3 v Copě del Rey. Podpis smlouvy a zdravotní prohlídku bude s povolením klubu z Donosite absolvovat tento dvacetiletý křídelník původem ze Santanderu v příštích několika dnech. Jeho tržní hodnota, jen tak pro zajímavost, je 800 tisíc eur.


Adrià Vilanova na tréninku v rámci letošní předsezónní přípravy

Vilanova a Ezzerfani do Hérculesu

Naopak z klubu odchází taktéž na zápůjčku dvojice Mohamed Ezzerfani a stoper Adrià Vilanova, jenž je synem bývalého kouče A-týmu Tita Vilanovy. Prvně jmenovaný křídelník pak přestoupil z Badalony teprve nedávno. Oba dva sice od 10. července cvičili s ostatními svěřenci Gerarda Lópeze, ale nakonec bylo rozhodnuto, že bude lepší, když půjdou sbírat minuty a zkušenosti do týmu Gustava Siviera na stadion Josého Rica Péreze.


Mohamed Ezzerfani v průběhu jednoho z letošních předsezónních přáteláků

Cámara do Reusu

Už včera pak bylo oznámeno dosažení dohody s CF Reusem Deportiu týkající se dalšího hostování Juana Cámary. Ten tak po roce v Gironě, jež postoupila mezi španělskou elitu, zůstává ve druhé lize. Za Barçu B stihl odehrál celkem 60 zápasů, v nichž dal 12 branek. V prosinci roku 2015 debutoval pod Luisem Enriquem i za áčko, když si zahrál na stadionu Bayeru Leverkusen v Lize mistrů UEFA při remíze 1:1. Pak nastoupil i k pohárovému klání na Mestalle s domácí Valencií, které také skončilo výsledkem 1:1. V oblasti Baix Camp, kde se setká i s Àlexem Carbonellem, který tam odešel na trvalý přestup, absolvoval dnes odpoledne první trénink.


Juan Cámara v akci při jednom z přátelských zápasů v letošní předsezóně

 

Zdroj: fcbarcelona.cat, twitter.com (účet ), transfermarkt.com
Foto: fcbarcelona.cat

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.