Domnívá se, že by si zasloužil v budoucnu mnohem více šancí. Podle deníku Sport opustí svůj post na pravém obránci, kde v této sezóně prakticky nehrál a přesune se do zálohy nebo na pravé křídlo. Na pravém bekovi by tedy měl působit permanentně Nélson Semedo a případně Sergi Roberto. Valverde má rád Vidalovu hru a už během předsezónní přípravy mu dával šanci.

Nejprve se mu rozhodl dát příležitost na pravé obraně, ale jeho forma nebyl uspokojivá. Baskický kouč si však uvědomil jeho rychlosti a schopnosti hráč jeden na jednoho, proto se po rozhodl posunout výše. Aleix Vidal již hrál na postu křídla v Almérii nebo Seville a v katalánské metropoli se do obrany nevátí, pokud to nebude vyloženě nutné.

Vidal dává týmu hodně na kraji hřiště, navíc umí na gól nahrát nebo ho rovnou dát. V Barceloně se v útoku cítí mnohem lépe a dostává zde i více šancí. Mimo jiné měl nabídky od jiných klubů, například Juventus ho měl zájem přivést v létě. Samotný hráč se však rozhodl zůstat v Barceloně. Na konečný verdikt si však budeme muset počkat až do konce června, ale již nyní víme, že klub získal „nového“ hráče.


"Článek napsal redaktor časopisu Fotbal Netradičně - David Kvapil, kterého můžete sledovat také na Facebooku ZDE."  


Zdroj: fcbarca.com, David Kvapil
Foto: fcbarca.com

Komentáře

Romca

4
2017-10-10 20:56:02

Já jsem pro to, aby se prodal.. sice ho mám rád ale prostě Sevilla byla pro něho lepší.. do obrany fakt nejde a na křídlo je jen rychlý a zatím ten dribling či střelu nějakou pořádnou neukázal

Meyen

0
2017-10-12 00:16:46

https://youtu.be/... mně se třeba líbí více než Deulofeu.

Jhonys

2
2017-10-10 21:09:35

konečně to, co jsem říkal už asi rok, jenže Luchovi hejtři se neustále schovávali za Aleixe a to, že by měl nastupovat v obraně... ne. To není jeho místo a nikdy nebylo. Jsem rád, že si to uvědomuje už víc lidí.

Romca

2
2017-10-10 21:15:53

Přesně tak.. v seville tam byl jen na záskosk, kvůli zranění.. já jsem osobně neochopil ten krok, vlastně ani turana :D to bylo prostě špatný příchody, bohužel..

Perezzz

0
2017-10-11 08:02:21

Zdílím stejné myšlenky na tuto situaci ohledně Vidala. Sevila by byla pro nej asi nejlepší, u nas moc dobře neplní co se od něj ocekává.

Luvak

1
2017-10-10 21:13:49

Mě se na křídle líbí více než Deulofeu.Nemusí předvádět dribling jako Komár ,ale přes hráče přejít umí a jako asistent je dobrý.Není to střelec,ale i ten dól se mu občas povede.Do obrany ale fakt ne.

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.