Ačkoliv Barcelona a Palmeiras dosáhli dohody o přestupu Yerryho Miny již před třemi měsíci za částku pohybující se okolo 9 milionů eur, neexistuje údajně žádná další dohoda s hráčem a agent Jair Mina vyzval katalánský klub, aby si pospíšil a rozhodl se. Přestup kolumbijského obránce byl plánován na léto 2018, avšak, vše se změnilo po tom, co hrozí odchod Javiera Mascherana, v tom případě by Barcelona koupila Minu již v lednu. "K tomuto dni s Barcelonou nemáme žádnou další dohodu," řekl agent pro COPE.

"Situace nebyla definována, a proto je Yerry stále hráčem Palmeiras a neexistuje žádný údaj o opaku. Mluvil jsem s Robertem (Fernándezem, sportovním ředitelem Barcelony, pozn. red.), ale všechno pokračuje stejně, jako předtím." 

"Pokud bude potvrzeno, že se má Yerry přesunou již v lednu, nebude mít žádné potíže." Jair Mina pak ale varoval, že Barcelona nemusí být jediná, kdo bude mít o služby jeho klienta zájem a pokud o něj opravdu stojí, měla by si pospíšit. "Hovořil jsem i s jinými kluby a Palmeiras byly zaslány návrhy. Je proto důležité, aby Barcelony uvedla své záměry co nejdříve. Mluvil jsem se zástupci Borussie Dortmund a i to by byla zajímavá volba." 

Žádost Javiera Mascherana o opuštění klubu již v lednu by mohla právě příchod kolumbijského hráče urychlit a jak říkal agent, ten by s tím neměl žádný problém. Barcelona již údajně obdržela nabídku z Číny za Mascherana, který je za něho ochodný zaplatit asi pět milionů eur, to prý ale Barceloně nestačí.

Střední záložník Ls Alberto nemusí být ve Španělsku tím největším jménem a mnoho fanoušků bylo zmateno, když byl povolán do národního týmu, ale v italském Laziu začal podávat výkony, který si Barcelona začala všímat. 

 

Zdroj: marca.com
Foto: marca.com

 

Komentáře

Stingy18

0
2017-12-13 09:43:34

V lednu je trh hodně omezený, určitě bych ho zkusil už kvůli ceně. Zatím by se mohl postupně seznamovat s týmem a hlavně herním stylem. Muselo by se ale doufat, že vydrží zdraví skleněnce Verminatoroj :D

Romca

2
2017-12-13 11:26:26

Ještě jsem četl na sportu o de ligtovi.. 18 let, hraje za ajax ale zase by stál kolem 40 mega. jestli masche fakt odejde v lednu, což si nemyslím, tak mina je jasná volba.. se 3 stopery nemůžoueme jít do jarní fáze, ještě když je mezi nimi verma a umtiták je mimo až o začátku února cca.. ikdyby odešel masche 31. ledna, jak se píše, tak prostě musí dojít stoper, ale věřím, že masche počká až do konce sezony

Perezzz

0
2017-12-13 14:47:46

Ppresně tak, jsrni faze bude hodne nahustěná a zároveň se v ni bude rozhodovat o titulech. Stopery co mame musíme posilit.

Snoop

2
2017-12-13 12:00:12

Já osobně si přeju aby Mascheho pustili už v lednu a přivedli nějakou náhradu ať už Minu nebo někoho jiného.

Pro Mascheho je to poslední šance se rozehrát, před jeho posledním MS v kariéře. Za to jakej je to dříč a srdcař, který vždy dal Barceloně vše si to prostě zaslouží. :-)

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.