Útočník Realu Madrid získal před blížícím se El Clásicem podporu i z kabiny Barcelony, konkrétně od obránce Nélsona Semeda. Novopečený vítěz Zlatého míče za rok 2017 se ocitl společně s Karimem Benzemou pod ostrou kritikou za nedostatek gólů ve španělské lize. Semedo, který hraje s Cristianem Ronaldem za národní tým Portugalska útočníka ale obhajoval a věří, že to není vina Cristiana, ale že vinu za nízky počet branek by měl převzat tým jako celek. 

"V letošní sezóně nezaznamenává tolik branek, ale stále přispívá asistencemi a góly v Lize mistrů. Podlé mého názoru si nemyslím, že je to jeho vina a je to proto, že celkově tým nehraje tak dobře a proto je za to krizován Ronaldo. Nemusí dostávat tolik míčů a tým mu nemusí vytvářet tolik šanci, ale stále je skvělým hráče, který do zápasu dává všechno." 

Vedle Ronalda se kterým nastupuje na mezinárodní scéně, je Semedo velmi vděčný za to, že může hrát i s Lionelem Messim, jako spoluhráčem v Barceloně. "Cítím hodně štěstí, že mohu hrát jak s Messim, tak s Ronaldem a není mnoho lidí, kteří mají tuto příležitost a kdo se může pochlubit tím, že hraje vedle dvou nejlepších hráčů na světě." 

"V tuto chvíli jsem to jen já a André Gomes,je to pro nás privilegium. Je skvělé hrát s nejlepšími a oni dva to bezpochyby jsou. Oba jsou mimořádní a rozdílový. Čísla a rekordy mluví za všechno a i když mají různé vlastnosti, je snadné s nimi hrát. Stačí jim dát míč a rozhodnou zápas." 

Zdroj: marca.com
Foto: dailymail.co.uk

Komentáře

Snoop

top komentář
22
2017-12-13 12:06:01

Řiťolezec, tyhle prohlášení nemám rád.
Jednou hraje s nima oběma, tak mu musí být jasný že, Messi je o level výše než Ronaldo. Jen si to nechce rozházet u nároďáku. :-D

citizen98

-9
2017-12-13 13:29:20

Blbost

Perezzz

top komentář
10
2017-12-13 14:39:24

Každý bude mluvit o spoluhráčích z narodaku hezky. To je všude.

Snoop

9
2017-12-13 15:54:46

Zeptej se Benzemy. :-D

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.