Pokud bychom měli vyjmenovat jednoho z hráčů, kteří se zasloužili o nedělní vítězství nad Villarrealem, byl by to Paco Alcácer, který měl velkou zásluhu na vedoucím gólu Luise Suáreze. Španělský útočník odehrál dobré utkání a nyní by dostával v týmu mnohem větší roli, než doposud. Po velkou část jeho kariéry v Barceloně byl opomíjen a nebyl do sestavy příliš často zařazován. Teď však ale bývalý hráč Valencie cítí, ženedávné výkony i ten z Estadio de Ceramica by mohl být u Ernesta Valverdeho klíčem k více příležitostem. 

Není žádným tajemstvím, že forma Luise Suáreze je špatná a to dokazal i první poločas ve Villarrealu, kdy se Suárez nedokázal proti soupeřově obraně dostat do vyložené příležitosti. Byl to právě až Alcacér, se kterým se mu ve druhém poločase podařilo zakombinovat a otevřít skóre zápasu. Luis Suárez však výkon Alcácera po utkání náležitě ocenil v rozhovoru. "Dnes Alcácer ukázal, jak důležitý pro tým je. Je tu, aby mi pomohl a já zase pomohl jemu."

Dalším důležitým hráčem proti Villarrealu byl Paulinho, jehož výkon sice nebyl příliš vidět, ale odvedl velmi dobrou práci. Brazilský záložník začal utkání od začátku za 68 minut rozdal 58 přihrávek a zaznamenal úspěšnost 98% což je nejvyšší číslo od jeho příchodu. 

Zdroj: marca.com
Foto. marca.com

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.