Měli jsme myšlenku, tu jsme ale nedokázali naplnit,“ vyprávěl Juan Carlos Unzué. „Soupeř hrál na tak vysoké úrovni, že nám toho moc nedovolil. Bojovali jsme s nimi v lize a podařilo se nám remízovat, minulý týden taktéž. Ale zastavit Messiho s Albou je opravdu těžké. Chyběla nám kvalita v přihrávkách, které by nám umožnily vytvořit nebezpečí. Nedokázali jsme si poradit s pressingem Barcelony.

Messi s Albou „v této sezóně hodně spolupracují, vyplývá to z taktiky. V mužstvu Barçy nenajdete typická křídla, krajní obránci proto mají prostor podílet se na ofenzivních akcích,“ pokračoval trenér Celty de Vigo s tím, že velikost Lionela Messiho „není pouze věcí tohoto zápasu. Výjimečná situace nastává spíš tehdy, když odehraje slabší utkání, ale bohužel pro soupeře k tomu moc často nedochází. Nyní jsme viděli nejen nejlepší verzi Messiho, ale celého týmu. Bylo těžké se s nimi měřit...

Nevím, proč Messi střídal, nemohu říci nic na téma toho, co se děje v šatně Barçy. Nebylo to ale poprvé, co Leo opouštěl hřiště předčasně. Vhodná správa mužstva je důležitá, pokud chcete udržet nejvyšší úroveň po celou sezónu.

Měli jsme za sebou dva velmi obtížné zápasy, ve kterých jsme uhráli dobré výsledky. To nám umožnilo získat větší důvěru v sebe sama. Vždycky zůstanu věrný svému vidění fotbalu. Chtěli jsme na Barcelonu víc zatlačit, ale nepodařilo se nám to.

 

Zdroj: fcbarca.com
Foto: fcbarca.com

Komentáře

wahin

4
2018-01-12 11:30:06

Včera jsem si tak říkal jak by asi vypadala sezona kdyby se trenérem stal Unzue

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.