V neděli si hráči užili volný den, ale na ten už nyní nezbývá čas. Ve středu je totiž čeká odveta proti Chelsea v osmifinále Ligy mistrů a tak byl dnes na programu první trénink v tomto týdne, který doprovázelo velmi větrné počasí.


Andrés Iniesta v průběhu svého dnešního cvičení v Ciutat Esportiva

Ani to však hráčům nesebralo na úsměvech. Všechno začalo blahopřáním pro Lionela Messiho, který se v sobotu stal potřetí otcem. Jeho manželka Antonella Roccuzzová mu porodila třetího syna, Cira, kvůli čemuž neodletěl do Andalusie.


Lionel Messi byl centrem gratulací díky radostné události v jeho rodině

K tomu se ještě na jednu část trénování přidal k ostatním Andrés Iniesta, který už druhý týden laboruje se zraněným hamstringem v pravé noze, který mu neumožnil dohrát nedávný ligový šlágr proti Atléticu de Madrid na Camp Nou.

Z rezervy, která včera vybojovala alespoň bod proti Numancii, zavítali na Camp Tito Vilanova, místo konání dnešní dopolední jednotky, na které se znovu objevily míče adidas Finale, Carles Aleñá, José Antonio Martínez, Samuel Araujo, Vitinho a Marcus McGuane.

A přišlo i na špalír pro Ivana Rakitiće, sobotního oslavence. Do zápasu s The Blues čeká na barcelonisty ještě jeden trénink a to zítra. Kolem něj se pak uskuteční také obvyklé tiskovky za účastí Ernesta Valverdeho a jednoho jeho svěřence. Zápas začíná o den později v tradiční čas 20:45 SEČ.

 

 Video

Sestřih z pondělního tréninku s Andrésem Iniestou a gratulacemi pro Lea Messiho (12. března 2018)

 

 Fotogalerie

Pondělní trénink s Andrésem Iniestou a gratulacemi pro Lea Messiho (12. března 2018)

 

Zdroj: fcbarcelona.com
Foto: fcbarcelona.com, facebook.com (účet
FC Barcelona)
Video: youtube.com (kanál FC Barcelona)

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.