Poslední týdny se objevilo mnoho spekulací o případnem hostování francozského útočníka Ousmane Dembélého, který toho letos kvůli zranění příliš mnoho neodehrál. Velmi intenzivě se hovořilo o hostování v londýnském Arsenalu, ale podle rozhlasové stanice Cadena COPE, sám Dembélé chce zůstat v Barceloně a nechce se stěhovat. 

Dembélé přišel v létě po velmi obtížných jednání z Borussie Dortmund, ale hned v první sezóně ho zbrzdilo vážné zranění, které ho vyřadilo na několik měsíců. I to je jeden z důvodů, proč se média baví o jeho hostování. Ousmané se je vědom, že jeho pozice se ještě o něco stíží příchodem Antoine Griezmanna, jehož přestup bude podle bulvárních deníků oznámen krátce po skončení sezóny. I přesto by rád Francouz zůstal v Barceloně a prokázal, že má klubu ještě hodně co nabídnout. 

Myslíte, že by bylo správné poslat pro příští sezónu Ousmane Dembélého na hostování?

Zdroj: as.com
Foto: zimbio.com

Komentáře

Martin777

top komentář
26
2018-05-12 11:23:33

Proboha doufám, že zůstane není jedinej důvod ho někam posílat. Do teď jsme měli náhradníky Vidala s Alcacerem, kteří po příchodu na hřiště nebyli moc vidět a rotace Suaréz - Griezmann a Dembélé to by byla paráda než koukat na utaveného třeba Suáréze jako v letošním ročníku. Nemluvě o tom, že můžou přít zranění a výpadky formy. My Dembélého nutně potřebujem!

DrQQ

8
2018-05-12 13:01:18

Dembélé musí hrať a stále a za Barcu.
Len tak sa tento neobrúsený čierny drahokam vyleští do jagavej formy a ešte viac vyzdobí blyštiaci sa futbalový šperk mužstva FC Barcelona.
:-)

Smazaný uživatel

2
2018-05-12 15:08:38

nechápu tenhle článek,když sem tu psal,že klub jedná o jeho hostování byl sem tu uveden z omylu,že to byl bulvár a že to vedení klubu popřelo,takže já mám za to,že nikam neodejde

gabo7

1
2018-05-12 16:01:59

Zkuste porovnat potenciální přínos Dembeleho se Suarezem za rok za dva

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.