Sergio Busquets

Máme za sebou skvělou sezónu. Je velká škoda, že jsme tohle střetnutí prohráli. Protivníci nás přehráli díky protiútokům a využití nedostatku naší koncentrace. Pokud dostanete v zápasu pět branek, zunamená to, že jste dobře neodvedl svou práci. Je obtížné poukázat na jakákoliv pozitiva.

Měli jsme šance na remízu, ale nepovedlo se nám je zakončit. Podle mého tým vynaložil veké úsilí, aby se vrátil do hry, ovšem když dostanete venku pět branek, je to složité. Góly nám činily potíže obzvláště ve druhé půli.

Odehráli jsme vzorovou ligovou sezónu a dobyli titul. Doma na Camp Nou oslavíme titul, rozloučíme se s Andrésem a samozřejmě vyběhneme na hřiště zaměření na vítězství. Samozřejmě jsme chtěli  završit ročník bez prohry, ale tento zápas nezmenšuje naše zásluhy v něm.


Sergio Busquets po zápase

Andrés Iniesta

Na začátku druhé půle nám scházela správná organizace a nakonec se nám nepovedlo zremizovat zápas. Za stavu 2:1 jsme mohli zvrátit osud utkání, ale nakonec se všechno zkomplikovalo. Je to škoda, avšak k dalšímu zápasu musíme přistoupit tím nejlepším možným způsobem.

Všichni jsme si přáli ukončit ročník bez porážky. Levante zažívá skvělý závěr ročníku a hráči přistoupili k utkání vážně.

Děkuji publiku za předvedení sympatií. Čím více se blížíte odchodu, tím se to stává kompikovanější. Brzy se na Camp Nou rozloučím s týmem a fanoušky.


Andrés Iniesta při pozápasovém interivew

Philippe Coutinho

Naše pocity nejsou velmi dobré. Chtěli jsme zakončit ligový ročník bez porhry. Odehráli jsme velmi obtížný zápas proti angažovanému soupeři, který si zasloužil zvítězit. Souboj byl poměrně otevřený a málem jsme v něm remizovali, ale teď je u konce. Nevstupujeme dobře do všech zápasů a dnes (vyjádření proběhla v neděli - pozn. přek.) začal dobře soupeř, který dal dvě branky.

Tým je vždy tím nejdůležitějším, i před třemi góly. Nebyli jsme schopní vyhrát a tak to není dobrý den. Třiačtyřicet zápasů bez porážky jsou historickou událostí a musíme se dívat kupředu. Našim hlavním cílem bylo se stát ligovými mistry. Zůstal nám jeden domácí zápas, který bude posledním pro Andrése. Pokusíme se zahrát dobře a poprávu se s ním rozloučit, jelikož si to zaslouží.


Philippe Coutinho slavící jednu ze svých třech branek

 

 Video

Ernesto Valverde a Sergio Busquets po venkovním ligovém utkání proti Levante (13. května 2018)

 

Zdroj: fcbarcelona.com, fcbarca.com, sport-english.com
Foto: fcbarcelona.com, fcbarca.com, sport-english.com
Video: fcbarcelona.com

 

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.