Nová sada dresů Barcelony pro sezonu 2018/19 již byla dnes v Barceloně oficiálně představena všem fanouškům. Nové dresy od společnosti Nike udržují tradiční vertikální červené pruhy, kterých je přesně den a budou tak reprezentovat 10 městských čtvrtí. Jedná se o Ciutat Vella, Eixample, Sants/Montjuic, Les Corts, Sarrià-Sant Gervasi, Gràcia, Horta-Guirnardó, Nou Barris, Sant Andreu a Sant Martí, každý pruh na dresu reprezentuje jednu z těchto oblastí Barcelony. Dresy obsahují revoluční technologii Nike Vavor Kit, která nabízí výjimečnou prodyšnost lehkost a svobodu pohybu. 

Nová sada dresů bude k dispozici ke koupi na oficiálních stránkách obchodu nike.com/FCB a v oficiálních kamenných prodejnách od 21. května. I když je nová sada určena pro nadcházející sezónu, netradičně se klub rozhodl v nových trikotech nastoupit tuto neděli, v posledním utkání Andrése Iniesty. Bude to také první příležitost pro fanoušky, spatřit hráče v dresech, které budou oblékat v příští sezóně. 

Nový domácí dres je zřetelně odlišný od toho současného, protože každý ze svislých červených pruhů bude mít stejnou šířku. Navíc límec kolem krku má tvar V a na jeho zadní části bude vyobrazena Senyera, vlajka Katalánska, která bude mít podobu perforovaných a prodyšných svislých pruhů. Souprava je  doplněna o modré ponožky, které obsahují čtyři vodorovné červené pruhy rovnoměrně roztpýlené od kolena až po kotník.

Zdroj: fcbarcelona.com
Foto: fcbarcelona.com

Komentáře

Luis

8
2018-05-19 14:48:15

Za me super, jsou moc hezky!!!

Reekwon

8
2018-05-19 14:57:58

Skvělé dresy, taky se mi moc líbí..

vito

3
2018-05-19 18:34:56

Určitě hezčí než ty, co byly tuto sezonu. Jenom škode že ty rukávy nejsou tmavě modrou také. Hned by to vypadalo, že ty ostatní části k tomu patří.

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.