Jak se zdá, Barcelona už je plně připravena na příchod Anotina Griezmanna. Klub již dosáhl úplně dohody se sestrou fotbalisty, která je jeho zástupcem a nový kontrakt v Barceloně by měl francouzskému fotbalistovy zaručit plat, který překonává už jen Lionel Messi. 

Griezmann by měl podepsat smlouvu na pět sezón s platem 15 milionů eur ročně. K tomuto pevnému platu je potřeba přičíst i bonusy za splnění různých cílů. Nejvyšší položky mezi bonusy budou souviset s dosažením titulů. K  tomu všemu by měl hráč obdržet bonus za podpis smlouvy, jehož čísla jsou však tajná. 

Atlético Madrid by mělo za svého hráče inkasovat 100 milionů euro, což bude výkupní klauzule Griezmanna od 1. června, tehdy se mu snižuje ze současných 200 milionů a právě tehdy bude mocit Barcelona hráče madridského týmu vykoupit. 

S příjmem 15 milionů eur za sezónu se Griezmann ocitne ve druhé platové skupině, tu jako jediný překonává Lionel Messi, který je daleko nad ostatními. Francouzský útočník bude mít podobný plat jako Luis Suárez, který prodloužil svou smlouvu minulý rok a to až do roku 2021. 

Atlético Madrid udělalo vše, aby Griezmanna udrželo a v posledních dvou dnech mu mělo učint dvě nabídky, které by výrazně zlepšili hráčovu smlouvu, ale bez úspěchu. Madridu se spekuluje, že Atlético bylo ochotno nabídnout svému útočníku 25 milionů eur ročně, ale skutečnost naznačuje, že i přesto si Griezmann vybral raději Barcelonu. 

I přes motivašní pokusy Diega Simeoneho, má Griezmann svou iluzi o hraní vedle Lionela Messiho a vytvořit nové El Tridente i s Luise Suárezem. Francouz je údajně velice spokojený s podmínkami, které mu Barcelona nabídla

Zdroj: sport.es
Foto: zimbio.com

Komentáře

DrQQ

0
2018-05-20 13:29:18

"I přes motivašní pokusy Diega Simeoneho, má Griezmann svou iluzi o hraní vedle Lionela Messiho a vytvořit nové El Tridente i s Luise Suárezem."
Naozaj má ilúziu, teda klamnú predstavu, či prelud? :-)

Pimpis

0
2018-05-20 13:38:05

Nechceš psát pro bulvár?

DrQQ

0
2018-05-20 13:44:15

Ani nie, prečo?

Reekwon

0
2018-05-20 13:55:52

SPORT.ES
Pese a los intentos motivadores del Cholo Simeone, Griezmann tiene la ilusión de jugar al lado de Leo Messi y formar otro tridente para la historia junto al argentino y Luis Suárez.

Spanish Oxford Living Dictionaries (ilusión)
Esperanza, con o sin fundamento real, de lograr o de que suceda algo que se anhela o se persigue y cuya consecución parece especialmente atractiva.

tiene la ilusión de viajar a París antes del verano; nunca ve cumplidas sus ilusiones; no nos hagamos ilusiones; la proclamada disminución del precio de las viviendas parece que se va a quedar en solo una ilusión

DrQQ

0
2018-05-20 14:02:34

Ja neviem španielsky, možno tam má slovo ilusiones iný význam ako české iluze alebo slovenské ilúzie. Možno to po španielsky znamená len predstavy, bez toho dodatku klamlivé. v tom prípade by to bolo len zle preložené.

Smazaný uživatel

3
2018-05-20 20:16:27

Vážně moc mě zajímá jak to bude v příští sezóně vypadat a jak to Valverde poskládá... Jestli to znamená konec pro Luise,nebo pro někoho jinýho... a jakou pozici bude Grizi hrát.. nevim. Každopádně mi to přijde šílený... Ať už z finančního tak fotbalovýho hlediska... snad se pletu.

vito

0
2018-05-22 10:46:54

naprosto souhlasím

vito

-1
2018-05-22 10:43:38

Zastavte někdo to šílenství. Můžete mi někdo prosím vysvětlit co to má být za šaškárnu ? Toto přece není normální. Máme Messiho s levou nohou, máme Dembelého s levou nohou a kdyby se náhodou oba 2 zranili tak se pořídí Griezman s levou nohou ? Kdo s tím nápadem přišel by mě opravdu zajímalo. Opravdu velmi spořivá strategie od vedení. Od odchodu Neymara se dosud nepřivedl křídelník na levou stranu. Doufám, že Valverde má v sobě značnou dávku empatie, aby toto šílenství zastavil. Holt budou na lavičce sedět drazí hráči. Do toho ještě Nou Camp Nou. Jestli Barcelona nemá nějaké nové ropné naleziště, tak jak se říká potěš Pánbůh...
Jsem opravdu nedočkaví, jak si to Valverde poskládá.

Luis

0
2018-05-22 11:35:41

jestli to vyjde, tak to finančně bude masakr, nevim, kde na to bereme. Ty platy a bonusy jsou masakr. Ale jestli se to utáhne a bude to fungovat, tak to bude pecka!!! ;-)

vito

0
2018-05-22 11:55:11

To bude pecka, ale do rozkroku. Absolutní vrchol diletanství a prachsprosté mrháním peněz. Říkám vám- tohle nedopadne dobře.

Luis

0
2018-05-22 13:21:45

nejsem taky zastánce tohohle příchodu, ale myslim, že co se týče hry, tak by jeho příchod měl spíš pozitvní dopad. Ale zasekne se vývoj Dembelého, protože náš trenér nechce moc rotovat! Kvalitu má Antoane obrovskou. Druhá věc je, že by moh víc střídat Luise a hrát na G-D-M, což by se mi líbilo. Hlavně doufám, že Luisito bude míl lepší formici, protože mu to letos moc nešlo.

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.