Nejlepší: Rozloučení se skvělou sezónou a Andrésem Iniestou

Poslední ligové utkání proti Realu Sociedad má Barcelona za sebou a rozloučení to bylo výborné. Především díky velkému počtu fanoušků, kteří si našli cestu na Camp Nou. Skvělou atmosféru odstartovala mozaika na začátku utkání, která lemovala celé ochozy a která byla věnována na počest Andrése Iniesty. Fotbal byl po celé utkání víceméně druhořadá záležitost, neboť v utkání šlo domácím fanouškům a hráčům především rozloučit se se skvělou sezónou a skvělým Andrésem Iniestou. 

 Nejhorší: Zákrok na Ousmana Dembélého a konec Andrése Iniesty

I když ani jednomu týmu už o nic nešlo, přesto se našel v utkání jeden okamžik, který bychom raději neviděli. Ve 42. minutě využil Dembélé své velké rychlosti a Raul Navas neměl šanci stíhat jeho nohá a tak pro němu vytáhl velmi ostrý zákrok, kterým Dembélému prošlápl kotník. Navas za to viděl pouze žlutou kartu a mohl být rozhodčímu nesmírně vděčný. Dembélé se naštěstí do utkání vrátil. 

Barcelona ztratila jednu z nejvýraznějších postav svojí éry, která se rozhodla ukončit své působení v klubu, do kterého přišel jako kluk. Andrés Iniesta odchází. 

 

Zdroj: Reekwon
Foto: 
fcbarcelona.com

Komentáře

Martin777

top komentář
13
2018-05-21 05:06:32

Iniesta pořád hraje jako světová extratřída. Nevím ať půjde do Číny nebo Japonská, tak se tam s těma trdlama bude nudit, klidně ještě mohl hrát v Evropě. Semedo to je už hotový pravý bek pro Barcu-hraje úžasně.

Dody

9
2018-05-21 07:47:28

Mezi nejlepší bych přidal ještě gól Coutinha.

gabo7

8
2018-05-21 14:21:53

Odbrecel jsem si to a věřím, že i pár miliónů lidí se mnou

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.