Ciutat Esportiva Joan Gamper bude v nadcházejících dnech hostit návštěvu z Jižní Ameriky a to konkrétně finalisty posledního Mistrovství světa FIFA z Argentiny. Ti se zde hodlají připravovat na blížící se šampionát v Rusku a přípravy na něj zahájí zítra v 19:30 SELČ první jednotkou, která proběhne 4 a půl hodiny po jejich přistání v Barceloně.

Svěřenci Jorgeho Sampaoliho budou jinak normálně trénovat v dopoledních hodinách, s výjimkami v pátek a v pondělí, kdy budou mít naplánovaná dvojitá trénování. Ve známém prostředí se tak bude připravovat kapitán argentinského výběru Lionel Messi, ale také Javier Mascherano, jenž v Katalánsku strávil 7 a půl let, než letos v lednu odešel do Číny.

Na hřištích ve čtvrti Sant Joan Despí se objeví také junioři do dvaceti let, kteří budou využívat hřiště číslo 2 a 4. Áčku pak azyl propůjčí ženy, které na svém sedmém place neodehrají až do příští sezóny žádný zápas. Poslední trénink se uskuteční v pátek 8. června před odletem do Izraele, kde na Argentinu čeká druhý přípravný duel před začátkem turnaje.

 

Zdroj: fcbarcelona.com
Foto: fcbarcelona.com

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.