Yerry Mina je zatím v klidu, navzdory skutečnosti, že se Barcelona snaží získat novou posilu do středu obrany a že byl v poslední sezóně kritizován i za ten zlomek utkání, co odehrál. Kolumbijský obránce je však přesvědčen o svých schopnostech a poukázal na to, že je obtížné přestoupit do klubu jako je Barcelona uprostřed sezóny a to z velmi odlišné ligy, jakou je ta brazilská. 

Mina je přesto přesvědčen, že příští sezóna bude jiná a chce ji odstartovat dobrým světovým šampionátem a následně přesvědčit Valverdeho v přesezóní přípravě, která se bude konat ve Spojených státech. 

Navzdory mediálním zprávám, že by mohl Mina letos v létě z klubu odejít, protože si Barcelona chce pořídit jiného obránce, neřeklo vedení klubu svému hráči nic a ten tak nevěří, že by byl záměr vedení Barcelony poslat ho na hostování nebo dokonce prodat. Jedina věc je ovšem jistá a ta, že pokud by Barcelona chtěla Minu poslat v létě na hostování nebo na trvalo prodat, rád by zamířil do klubu ,který bude hrát příští sezónu Ligu mistrů. 

Zdroj: marca.com
Foto: marca.com

Komentáře

Luis

2
2018-06-01 15:38:51

já tak nějak už delší dobu nechápu tu naší přestupovou politiku. Proč kupujeme někoho, když ho pak po půl roce nechceme! to fakt nechápu. Já jsem Minu nechtěl, ale když už ho vybrali, tak asi kvůli nějakému důvodu, což mohla být i nižší cena, ale i tak mi uniká smysl těchto nákupů. Hráče kupujeme předražený, nebo k ničemu...........Ale je mi ho trochu líto, protože je to sympoš a vypadá, že je to srdcař........tak kopíme za 35 Lengleta, o kterém se povídá, že to není žádný zárzak.............

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.