Vysílací stanice Catalunya Radio dnes přišla se zajímavou a sebevědomou zprávou, že Antoine Griezmann a Clément Lenglet budou v příští sezóně oblékat dres Barcelony. 

Ernesto Valverde byl o tomto ujištěn během setkání na večeři společně s Pepem Segurou a nyní již bývalým sportovním ředitelem Robertem Fernándezem, kterého ve čtvrtek nahradil Eric Abidal. 

Od konce sezóny již uplynula nějaká doba, během které všichni čekají, jak situace ohledně Griezmanna dopadne. Sám hráč se vyjádřil ke konci sezóny, že své rozhodnutí o budoucích krocích své kariéry oznámí ještě před světovým šampionátem, který začíná již za 5 dní a nedávno ještě potvrdil, že to stále platí. Nicméně francouzský hráč stále mlčí a převládají názory, že si svůj přestup rozmyslel. To vše ale Catalunya Radio vyvrací tvrzením, že Griezmann přestoupí. 

Příchod Clémenta Lengleta bude znamenat, že Barcelona bude mít 5 středních obránců a to Valverde, proto je již známo podle Catalunya Radio, že tím, kdo bude muset místo uvolnit, je Yerry Mina. 

Zdroj: sport.es
Foto: zimbio.com

Komentáře

Skadrys

top komentář
10
2018-06-09 11:02:03

Minu na hostování, musí si zvyknout na španělský fotbal v La Lize. Třeba i do té Sevilly jako kompenzaci za Lengleta.

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.