Jasper Cillessen v letošní sezóně neodehrál tolik zápasů, kolik by očekával, ale i v těch několika utkáních, do kterých naskočil ukázal, že má velké kvality na to, aby dělal jedničku v klubu podobného formátu, jako je Barcelona. Především vystoupení v závěrečné fázi španělského poháru ho staví do výjimečné pozice. 

Není tajemstvím, že Barcelona nebude svého druhého brankáře prodávat, protože zkrátka nemusí. Cillessen se vyslovil, že by sice chtěl získat více minut, ale že je v Barceloně spokojený, nicméně ostatní kluby vyslyšely jeho touhu po více herního času a vzhledem k tomu, že je v ideální brankářkem věku a prokázal své kvality, přistálo mu na stoje již několik zajímavých nabídek od týmů, které rozhodně mají co nabídnout. 

Nejvíce se mluví o zájmu Liverpoolu, který do nové sezóny chce vylepšit tým, aby mohl bojovat o ligový titul a finále Ligy mistrů ukázalo, kde je největší problém Liverpoolu, v bráně. Dalšími zájemci o jeho služby jsou londýnský Arsenal, který pod vedením nového trenéra Unaie Emeryho bude také obměňovat kádr a italská Neapol, která taktéž jako Arsenal, angažovala nové kouče, Carla Ancelottiho. 

Barcelona je s holandským brankářem naprosto spokojená, ale vedení klubu pochopí, pokud se rozhodne odejít. Nicméně, klub údajně informoval Cillessena, že jeho výkupní klauzule činí 60 milionů eur, pokud však ale bude chtít odejít a zájemce nabídne Barceloně částku okolo 45 milionů eur, nechá ho odejít.

Zdroj: skysports.com
Foto: zimbio.com

Komentáře

Reekwon

top komentář
10
2018-06-09 14:01:13

Je rozhodně skvělé mít na lavičce tak kvalitní náhradu za neskutečně kvalitní jedničku. Pro Cillessena by byla ale škoda, nevyužít takové šance a jít dělat číslo jedna do Arsenalu nebo Liverpoolu. Z jeho pohledu by bylo teď asi nejlepší odejít, má skvělý věk pro brankáře, zkušenosti a kluby ho chtějí. Vzhledem k tomu, že ter Stegen byl v Barceloně dříve, je o něco mladší a především chytá fenomenálně, tak v budoucnu nevidím šanci, že by se dostal na jeho pozici a to může být stejně dobrý jako on. Přál byl mu Arsenal i Liverpool, zaplaceno by jsme za něco dostali skvěle. Pro Arsenal se slevou. Pro Liverpool za plných 60 milionů.

Luis

1
2018-06-09 15:56:00

A proc ho nepustime kdyztak za dvacet?? Dneska 60 milo je skoro nic, tak nechapu, proc zase budeme slevnovat. Nam taky da nekdo slevu??

Martin777

0
2018-06-09 16:47:25

Přál bych mu, aby chytal někde jako jednička, když na to má. Ale byly by to komplikace pro náš letní přestupák. Takhle na rychlo se poohlížet po nové kvalitní dvojce. Bude mít co dělat zbavit se hráčů jako Gomes, Vidal atd + za ně sehnat opravdu kvalitní náhradu. Neříkám, že je to něco nad naše sili, ale určitá komplikace ano.

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.