V lednu odešel Rafinha Alcântara na hostování do italského Interu, neboť v barcelonském celku neviděl svou budoucnost ideálně. Dohoda mezi špěnělským a italským klubem zněla jasně. V případě, že se Inter kvalifikuje do Ligy mistrů pro příští ročník, bude Rafinha odkoupen z Barcelony za částku 35 milionů eur. Inter Milan se díky poslední ligové výhře do nejprestižnější klubové soutěže dostal, ale smluvená částka se jim do Barcelony posílat nechce. Vedení italského klubu se snažilo o snížení ceny údajně o 10 milionů, nicméně Barcelona požaduje stále 35 milionů a smlouvat údajně nehodlá. 

Inter Milan se snažil vyjednat i prodloužené hostování, ale ani na tuto variantu vedení katalánského klubu nechce přistoupit, protože si je vědomo toho, že mají nabídky za prozatím svého hráče i od jiných celků. Jedním z nich má být údajně Tottenham, který se začal zajímat o služby brazilského záložníka a nepomažuje cenu 35 milionů eur za přemrštěnou. Rafinhův agent a zástupci Interu Milan se mají setkat tento týden, aby se konečně vyřešila hráčova budoucnost.

Zdroj: sport.es
Foto: zimbio.com

Komentáře

Guaje

9
2018-06-12 19:59:39

Tak hlavně neustupovat z těch 35 mega, Inter každý léto vysází ostatním týmům totálně přehnaný pálky vzhledem k hodnotě, a s náma si myslí že budou vyjebávat...

Snoop

0
2018-06-12 21:29:24

Jediný co bych jim možná schválil, aby to zaplatili v několika splátkách ale z ceny ani € dolu.

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.