Julen Lopetegui, trenér španělské fotbalové reprezentace, může být odvolán ještě 24 hodin před zahájením svěrtového šampionátu. Luis Rubiales, prezident španělské fotbalové federace svolal mimořádnou tiskovou konferenci, aby promluvil o podpisu španělského reprezentačního trenéra se svým novým zaměstnavatelem, Realem Madrid. 

Luis Rubiales není vůbec nadšený, že Real Madrid se souhlasem Julena Lopetegui pustili do světa informaci, že právě současný trenér výběru Španělska se stane od nové sezóny náhradou za Zinedina Zidana. Krom toho ho zpráva zastihla právě, když byl na setnání FIFA v Moskvě, kde nemohl skrýt v vztek nad tímto rozhodnutím. 

Dotazujícím se reportérům následně rozhodně nezavrhl i možnost k odvolání trenéra reprezentace ještě před zahájením světového šampionátu. Hlavním problémem by však bylo vybrat náhradu. Luis Rubiales se však cítí zrazen a z toho důvodu uvedl, že „není čas mluvit, ale uděláme rozhodnutí, které bude nejlépe vyhovovat našemu výběru, uděláme zodpovědnout věc“.

Mimořádná tisková konference je plánovana na dnešních 11:30.

 

Zdroj: sport.es
Foto: zimbio.com

Komentáře

Skadrys

5
2018-06-13 12:09:08

Vyhodit trenéra den před MS. To chce koule :D

Luis Enrique by to mohl třeba převzít, to by se mi líbilo

Jhonys

4
2018-06-13 12:11:45

Souhlasím, tohle může být pro Lucha ideální post. Moc bych mu to přál.

Jhonys

4
2018-06-13 12:10:51

Právě ho vyhodili

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.