Mlčenlivost Antoine Griezmanna již nebude mít dlouhého trvání. Francouzský útočník na tiskové konferenci již řekl, že učinil rozhodnutí a vypadá to, že to oznámí již před prvním zápasem Francie na mistrovství světa, který se hraje v sobotu.  Ale radši, než aby řekl, kde bude hrát, Griezmann pouze prozradí, jeslti bude nadále hráčem Atlética nebo nikoliv. Nic specifičtějšího neodhalí, aby se vyhnul potencionálním právním problémům. Ale je jasné, že pokud odejde z Atlétika, bude to právě do Barcelony.

Griezmann chce učinit oznámení, kde vysvětlí své rozhodnutí a jaké ho k tomu hnaly motivy. Nebude odpovídat na žádné otázky, nebude mluvit o vyjednávání s Barcelonou či jiným klubem. To protože klub, který by jmenoval by mohl být žalován a čelit sankcím or FIFY z důvodu, že má i nadále platný kontrakt s Atléticem.

V případě, že oznámí odchod se toto téma může táhnout ještě několik týdnů. Barcelona bude moci učinit svůj díl práce až 1. července, tedy dne kdy výkupní klauzule Griezmanna spadne z 200 miliónů na „pouhých“ 100 miliónů eur. V součastnosti se stále snaží Barcelona s Atléticem vyjednávat a zaplatit o něco více, než činí jeho výkupní klauzule, nicméně platba by byla rozložena do 2, nebo více splátek. V takovém případě by mohla být dohoda oznámena ihned a vztahy mezi  oběma kluby by nemusely v důsledku toho utrpět. Nicméně, oznámení pravděpodobně nebude učiněno dokud bude Francie na mistrovství světa.

V Barceloně je klid a optimismus a věří, že dohody bude dosáhnuto. Věří, že Griezmann nakonec skončí v Barceloně navzdory megalomanské smlouvě ze strany Atlética. Vše se snad vyřeší v následujících třech dnech.

 

Zdroj: sport.es
Foto: sport.es

Komentáře

Jhonys

9
2018-06-13 19:09:44

z toho včerejška jsem měl pocit, že jsme my blíž jeho příchodu. Kdyby chtěl zůstat, tak to řekne, protože by v tom nějaké velký zádrhel není. Jenže když řekl, že rozhodnutý už je, jen to nemůže prozradit, tak mě napadly právě právní záležitosti, které by pak mohly mít různé dopady.

Gazdo

3
2018-06-13 19:12:22

Presne tak to vnimam aj ja

Reekwon

8
2018-06-13 19:51:53

Takhle to vnímají všichni. Podle mě už je náš, jen buď Barcelona nebo Atlético mu blokují to oznámit. Kdyby chtěl zůstat v Atléticu, tak už to dávno řekne a nic se neprotahuje.

Smazaný uživatel

0
2018-06-14 23:41:36

:-D

Snoop

1
2018-06-13 20:06:38

Přesně tak jsem to popsal na fóru, kdyby chtěl zůstat tak by to mohl říct rovnou. Navíc řekl že zůstane ve Španělsku.
Tudíž jediná možnost je Barca nebo Real. V době kdy za nás ještě hrál Neymar, Greizmann prohlásil že do Realu nikdy, kvůli úctě k Atléticu, kvůli které i podepsal to zvýšení klauzule v době kdy Atlético nemohlo podepsat nové hráče.
Takže si taky myslím že se musí mlžit, jestli se náhodou dohodneme s Atléticem dřív, jelikož ta klauzule platná za těch 100M je až od 1. července.

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.