Když se Rafinha Alcantara loučil se svými spoluhráči v Barceloně a odcestoval na půlroční hostování do Interu Milan, každý očekával, že toto bude klub, který ho koupí. Vedení Interu Milan si dokonce určilo podmínku, která byla taková, že Rafinhu koupí z Barcelony pouze tehdy, když se jejich tým probojuje do skupiny Ligy mistrů pro příští ročník, to se také stalo, ale Inter přesto Rafinhu nekoupí. 

Smluvená cena pro odkoupení hráče byla stanovena na 35 milionů eur, s čímž souhlasily obě strany. Když se po skončení sezóna začala Barcelona vyptávat po uzavření obchodu, italský tým se začal vymlouvat na nedostatek financí. Už nyní je každému ale jasné, že to byla pouhá výmluva, neboť vedení Interu Milan přivedlo před pár dny z AS Řím za 38 milionů Radju Nainggolana. 

„Musíme se porozhlédnout po jiném klubu co nejdříve to bude možné. Existuje zájem i jiných týmů,“ informoval hráčův otec a agent Mazinho. „Dohoda s Interem Milan vypršela 5. června a nyní nadešel čas najít jiné řešení, protože pokud by měl Inter o mého syna silný zájem, jednali by s ními s mnohem větším odhodláním. Doposud jsme čekali, co podnikne Inter Milan, ale nic se neděje a musíme si tak najít nový tým. V úvahu připadá španělska, německa, anglická i francouzská liga, ale máme už kontakty i z italské soutěže. Naším cílem je začít sezónu v novém dresu, ale nezáleží to pouze na nás, velké slovo bude mít také Barcelona.“

 

Zdroj: sport.es, goal.com
Foto: zimbio.com

Komentáře

Romca

8
2018-06-29 22:40:41

Ten Nainggolan mu dělá jen potíže :D prvně ho zraní a pak ho vyšoupne z nového týmu :D

VlkyBarca3

0
2018-06-30 07:20:20

Přesně :D

Meyen

4
2018-06-30 21:47:47

Snad zůstane a dá se mu šance. V Interu ukázal, že na to má... jen se vyhnout zraněním.

Gazdo

3
2018-07-01 09:00:39

Dufam ze to pre neho dopadne "zle" a nic si nenajde a tym padom bude musiet zostat a dokaze ze na to ma. Pre mna je rafinha jednoducho milacik

Martin777

0
2018-07-01 09:25:53

Rafinha je rozhodně kvalitní hráč, ale my máme dost na lávce záložníku nemluvě o tom, že by se do zálohy měl zase přestěhovat Roberto. Musel by třeba nastupovat na křídle což bych byl rád místo Vidala, kterej doufám v létě odejde.

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.