V Ciutat Esportiva Joan Gamper to dnes znovu po delší době žilo. Barcelonští fotbalisté zde totiž zahájili letošní předsezónu, ačkoliv stále v malém počtu patnácti lidí, jelikož ti, kteří si zahráli na letošním Mistrovství světa FIFA 2018 v Rusku mají stále dovolenou a v případě Samuela Umtitiho, Ousmana Dembélého, Ivana Rakitiće a do včerejška ještě Thomase Vermaelena jsou ještě stále aktivními účastníky na turnaji.

Ernesto Valverde si vedle svých svěřenců v podobě Sergiho Roberta, Rafinhi Alcântary, Jaspera Cillessena, Munira El Haddadiho, Sergiho Sampera, Douglase Pereiry, Marlona Santose, Nélsona Semeda, Denise Súareze, Paca Alcácera, Lucase Digneho, Andrého Gomese a Aleixe Vidala pozval ještě z rezervy Adriána Ortolu a Carlese Aleñu, který se stále zotavuje ze zranění.

Spolu s nimi se ale v Centre Mèdic FCB pohybovali i béčkaři. Vůbec první tréninková jednotka přijde na řadu zítra dopoledne se začátkem v 10:00 SELČ, po níž bude následovat krátká pauza a další cvičení, tentokrát večerní, se startem v 7 hodin. Postupně se k této skupince hráčů budou přidávat ti, kteří vypadli ze světového šampionátu mezi prvními, než se dostane až k výše jmenovaným úplně posledním reprezentantům Barçy v této soutěži.

 

Video

Předsezónní přípravu na sezónu 2018/19 odstartovaly lékařské testy (11. července 2018)

 

 Fotogalerie

Předsezónní přípravu na sezónu 2018/19 odstartovaly lékařské testy (11. července 2018)

 

Zdroj: fcbarcelona.com
Foto: fcbarcelona.com, facebook.com (účty
Denis Suárez a FC Barcelona)
Video: fcbarcelona.com

Komentáře

Romca

2
2018-07-11 15:22:29

Douglas ani není na fotce ? :(

Skadrys

2
2018-07-11 17:18:02

je, ale ne na těhle :D

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.