Arthur Melo má za sebou první z aktivit spojenou s představením v FC Barceloně, která na něj uplatnila předkupní právo a udělala z něj svou první letošní posilu. Odpoledne se tento rodák z Goiânie objevil na letišti El Prat a ještě předtím, než se vydal směrem na Camp Nou, pohovořil krátce o svých pocitech (viz níže). Zítra na něj čekají zbývající aktivity nové posily v podobě podpisu smlouvy, focení na place nebo tiskovky. Lékařskou prohlídku už má údajně hráč za sebou. Veškerý zítřejší program bude kvůli pracem na stadionu, jenž podstupuje rekonstrukci, veřejnosti nepřístupný.


Arthur Melo zdravící fanoušky na sociálních sítích

Jsem velmi šťastný. Už od mala to byl můj sen. Vždy jsem snil o tom, že na sebe dávám dres FC Barcelony. Dnešek je skvělým dnem. Toto je tým mistrovského kalibru a to je mým cílem. Vyhrát co nejvíce titulů bude možné, jelikož vím, že si to tento znak zaslouží. Se svým spoluhráči půjdeme po titulech. Toto je snem každého hráče. To, že jsem součástí největšího klubu na světě s nejlepšími hráči na světě, je pro mně privilegium. Z toho všeho, co to znamená, cítím pouze radost,“ pravil Arthur pro Barça TV ve svém prvním interview v roli hráče Blaugranas krátce po příletu.

 

Videa

Rozhovor Arthura Mela po přistání na letišti a focení u klubového znaku (11. července 2018)

Pohled do zákulísí prvního dne Brazilce Arthura Mela v Barceloně (11. července 2018)

 

 Fotogalerie

Arthur dorazil do Barcelony (11. července 2018)

 

Zdroj: fcbarcelona.com
Foto: fcbarcelona.com, facebook.com (účet
FC Barcelona)
Video: youtube.com (kanál FC Barcelona)

Komentáře

Romca

1
2018-07-12 11:38:39

Tak se ukaž :) Brazilce v oblibě nemám ale tento vypadá jak sympaťák .. si snad i přivstanu na ty zápasy v USA , abych se na něho podíval :D

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.