Sergi Roberto, Rafinha Alcântara, Jasper Cillessen, Douglas Pereira, Marlon Santos, Nélson Semedo, Denis Suárez, Paco Alcácer, Lucas Digne, André Gomes, Aleix Vidal a Adrián Ortolá se v průběhu dnešního dopoledne zúčastnili úvodního trénování v tomto ročníku.

Nejlepší zprávou z něj bylo bezpochyby zdravotní povolení, které dostal Sergi Samper po šestiměsíční léčbě natržených vazů v kotníku, které si tento defenzivní záložník takto zranil 6. ledna letošního roku v barvách Las Palmas, kde hostoval, proti Eibaru.

O samotě cvičil béčkař Carles Aleñá, jenž se zotavuje z vlastního vážného zranění, které si přivodil v posledním ligovém klání se Zaragozou. Premiéru pak zažily i nové tréninkové úbory s logem Beka vzadu i vepředu - modré pro hráče a šedé pro trenéry.

Další trénink je na pořadu dne večer se začátkem v 19:00 SELČ. Dvojité jednotky čekají na Blaugranas také zítra a v sobotu. Hráči, kteří se zúčastnili Mistrovství světa v Rusku, se budou k týmu připojovat v následujících dnech a týdnech.

 

 Video

Sestřih ze čtvrtečního prvního tréninku v nové sezóně (12. července 2018)

Záznam ze čtvrtečního prvního tréninku v nové sezóně (12. července 2018)

 

 Fotogalerie

Čtvrteční první trénink v nové sezóně (12. července 2018)

 

Zdroj: fcbarcelona.com
Foto: fcbarcelona.com, facebook.com (účty 
Rafinha Alcantara a Jasper Cillessen), instagram.com (účet fcbarcelona)
Video: youtube.com (kanál FC Barcelona), facebook.com (účet FC Barcelona)

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.