Událost proběhla v salónku Josepa Suñola a vedle samotného Arthura Mela se jí zúčastnil také prezident Josep Maria Bartomeu. Součástí podpisu bylo i zapózování s novým dresem, na který posléze přidal autogram, aby mohl být věnován do pravidelného losu, a krátké vyjádření obou pánů před přesunem do spodních pater Camp Nou, konkrétně do šatny domácích.


Arthur Melo se svým novým dresem

Jsme velmi rádi, že do našehoi klubu přišel takový mladý a talentovaný hráč jako Arthur. Jeho vzory jsou Xavi a Iniesta, což značí, že zná Barçu a její historii. Jsme přesvědčeni, že bude v klubu úspěšný. V Barceloně působilo mnoho Brazilců, kteří tvořili historii klubu a ty jsi číslo 39. Přejeme ti hodně štěstí. Arthur ví, že přichází do vyžadujícího klubu a on tuto výzvu přijímá,“ pravil Bartomeu.


Arthur Melo a Josep Maria Bartomeu ve VIP lóži na hlavní tribuně stánku Camp Nou

Arthur, jenž před podpisem obdržel jako dárek nové auto Audi RS 5, dodával: „Dobrý den. Jsem velmi šťastný, že zde můžu být. Visca el Barça y Visca Catalunya!“, čímž prakticky zopakoval svá včerejší slova po příletu. Následně se oba nechali vyfotit v prezidentské lóži, kde Arthur zamával pár přítomným fanouškům a poté zamířil pokračovat ve své prezentaci další částí.

 

Videa

Podání ruky mezi Arthurem Melem a Josepem Mariou Bartomeuem po podpisu smlouvy (12. července 2018)

Arthur Melo pózující se svým novým dresem (12. července 2018)

Krátké vyjádření Arthura Mela po podpisu smlouvy (12. července 2018)

Kompletní záznam z prezentace Arthura Mela jako hráče FC Barcelony (12. července 2018)

 

 Fotogalerie

Prezentace Arthura Mela v FC Barceloně (12. července 2018)

 

Zdroj: fcbarcelona.com
Foto: fcbarcelona.com

Video: youtube.com (kanál FC Barcelona), twitter.com (účet FC Barcelona)

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.