O Adrienu Rabiotovi

Jsme velmi rádi z přestupu Arthura, jelikož je to hráč, který se velmi hodí do barcelonského stylu a k tomu má světlou budoucnost. Vedle toho neustále pracujeme na různých operacích a informace o příchodu jiných hráčů budeme poskytovat pouze tehdy, kdy budou transakce oficiálně finalizované.

O Paulinhovi Bezerrovi

Paulinhův odchod je velmi dobrou možností pro klub z finančního hlediska, ale rozhodl se hráč. Kdo jej nahradí? Vezmeme v potaz všechny hráče, které máme a dnes se k nám přidává Arthur. Už jsme s hráči mluvili, budeme pokračovat v konzultaci a stejně tak jsme komunikovali s trenérem. Podle toho budeme konat rozhodnutí. Máme skvělý tým, kterému se povedlo získat double, čili nevím, jestli dojde ke spoustě změn.

O Antoinovi Griezmannovi a příchodu útočníka

Nejprve analyzujeme současný kádr a bereme do úvahy všechny. Ve sportovním řízení jsme noví a je pravdou, že se objevil hráč, který k nám nechtěl přijít. Budeme však i nadále následovat naiš filozofii a dávat informace pouze o těch hráčích, kteří jsou oficiálně součástí týmu.

O možných odchodech

Celý čas pracujeme nad kádrem. LaLiga a celá sezóna jsou dlouhými běhy. Známe přání trenéra, ale rovněž si musíme promluvit s hráči. Vše záleží také na nich. Pokud chtějí odejít, učiníme na toto téma rozhodnutí, ale nyní jsou všichni šťastní.

O Edenu Hazardovi

Na to, jestli chce přijít do Barcelony, se musíte zeptat jeho. Na toto téma budeme hovořit tehdy, bude-li oficiálně naším hráčem, tak jako v případě Arthura.

 

Video

Kompletní záznam z prezentace Arthura Mela jako hráče FC Barcelony (12. července 2018)

 

 Fotogalerie

Prezentace Arthura Mela v FC Barceloně (12. července 2018)

 

Zdroj: fcbarcelona.com, fcbarca.com
Foto: mundodeportivo.com

Video: youtube.com (kanál FC Barcelona)

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.