Tuttosport dnes ráno zveřejnilo možnou přestupovou explozi. Podle agentůry Raffaela Diversa, dopisovatele z turínských novin, se Eric Abidal setkal s Paulem Pogbou v Beverly Hills ve slunném Los Angeles, aby projednali možnost přestupu do Barcelony. 

Podle italského novináře se určitě nejednalo pouze o kamarádské setkáním, neboť Abidal chtěl, aby setkání bylo tajné. Především si Diversa myslí, že Abidal cestuje s týmem po ameriském turné právě kvůli tomu, aby vyjednal možný přestup Paula Pogby, který je právě v Los Angeles na dovolené. 

Nicméně, neexistují žádné fotografie ze společnéhop setkání nebo fotografie, kde by byli vidět tváře obou aktérů, ale setkání proběhlo v soukromé vile na výslovné přání Erica Abidala, aby bylo zabráněno pořízení důkazu o tom, že Barcelona jedná s hráčem, který má platný kontrakt s jiným klubem.

V informaci od Tuttosport je dodáno, že Pogba chce opustit Manchester United, protože jeho vztah s José Mourinhme není vůbec dobrý a rád by kManchester, který za něho zaplatit největší částku v historii klubu opustil. 

Hovoří se také o aktivním zájmu bývalého zaměstnavatele Juventusu, ale ten by pak musel prodat Miralema Pjanice, o kterého se Barcelona taktéž zajímá a příchod Pogby a také Cristiana Ronalda by ji dal v jednání jistou výhodu, protože by věděla, že Pjanic musí z Juventusu odejít. 

Zdroj: sport.es
Foto: sport.es

Komentáře

Dody

6
2018-08-01 13:24:58

Zdá se mi to, nebo po příchodu Abidala se zajímáme nějak více o hráče narozené ve Francii? Viz. Lenglet, ten nepochopitelný zájem o Rabiota a teď ten Pogba atd.? A když už ne narozené ve Francii, tak tam alespoň hrají :D Viz Malcom atd. :D

Reekwon

2
2018-08-01 13:29:10

Také mě to napadlo :D

Skadrys

top komentář
13
2018-08-01 13:33:29

však Francie má fantastickou generaci a mohou dominovat dalších 10 let jako španělé doposud. Určitě bych se více zajímal o jejich hráče, stejně jako němci mají nějaké mladé velmi talentované hráče.

Reekwon

3
2018-08-01 14:06:59

Jo Francie má v současné době ani nejlepší generaci mladých hráčů na světě. I reprezentace v tomto složení vydrží do dalšího mistrovství světa.

Cachino

3
2018-08-01 14:51:03

To jim to "maximální utajení" moc nevyšlo, co? :-D
Jenom nevím, co bysme s Pogbou dělali...že by třeba místo Rakety? Ten už je ve věku, kdy by se mělo začít pomalu uvažovat o náhradě...

moony

6
2018-08-01 15:39:54

Místo Rakdy je podle mě Arthur, který je navíc podobný Xavimu... Pogba nevím, kde by hrál ... Trochu se obávám o minuty pro Arthura v případě, že dojde... Už pár let si u nás přeju Pjaniče přesně na tomto postu, ale teď s tím co předvádí Arthur by byla škoda mu dělat další konkurenci...

Reekwon

3
2018-08-01 15:53:11

Arthur je úplně jiný než Rakitić, který s věkem začal pracovat spíše do defenzívy a v minulé sezóně při formaci 4-4-2 nastupoval Rakitić vedle Busquetse.

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.