Aleix Vidal již odletěl ze spojených státu zpět do Barcelony, aby si připravil vše potřebné pro dokončení svého přestupu za Camp Nou. Barcelonský záložník absolvoval s týmem přípravné turné po USA a připsal si dokonce 45 minut proti AS Řím, jako své poslední minuty v barcelonském dresu. 

Hráč dnes přiletí do Barcelona, aby se svým agentem dokončili přesun do Sevilly, která již uzavřela dohodu s vedením Barcelony a přestupu již tedy vůbec nic nebrání. Cena přestupu se odhaduje na 9 milionů euro plus další dva v bonusech. 

Je velmi pravděpodobné, že Vidal odcestuje do Sevilly ještě dnes odpoledne, aby se podrobil lékařské prohlídce a byl prezentován jako nový hráč sevillského týmu. 

Vidal se před opuštěním týmu v USA rozloučil se spoluhráči a trenérským personálem. Do Barcelony přišel společně s Ardou Turanem, který již klub také opustil, ale jen formou hostování. Nicméně, angažmá se v katalánském klubu nepovedlo ani jednomu z nich a ani jeden už barcelonský dres neoblékne. 

Zdroj: sport.es, twitter.com/FCBarcelona_es
Foto: twitter.com/FCBarcelona_es

Komentáře

Reekwon

top komentář
10
2018-08-04 13:30:02

Musím se přiznat, že jsem mu nikdy nepřišel na chuť a ani jeho styl hry se mi nelíbil. Ano, byl rychlý, ale technicky patřil v týmu k těm horším. Hlavně přišel jako náhrada za Alvese, přitom pravý kraj obrany nebyla jeho přirozená pozice ani v Seville. Podle mě Enrique ani Valverde nevěděli, jak ho pořádně využít, protože u nás hrál jak obránce, záložníka, tak nastoupil několikrát i na křídle, bohužel se nechytil ani na jedné z těchto pozic a musím tak říct, že jsem rád, že odchází. Každopádně budu rád, když se mu v Seville bude dařit.

Romca

5
2018-08-04 15:01:21

Nějak tak.. jak se spekulovala o tom Cancelovi, tak to by dopadlo úplně stejně.. zbyteční tady ti hráči.. na křídlo na Barcu nemají a na obranu jsou jen rychlý..

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.