Brazilec Willian Borges po porážce Chelsea s Manchesterem City v rámci Community Shield prohlásil, že Chelsea neopustí. „Vždy jsem měl jasno, že zde chci zůstat." V tomto duchu vysvětlil, že se z Chelsea nikam nechystá. Křídelník byl přes léto silně spojován s přestupem do Barcelony, která však místo něj nakonec sáhla po Malcomovi z Bordeaux. „Jediný klub, který na mě podal oficiální nabídku, byla Barcelona." 

Willian se také vyjádřil k Sarrimu, novému kouči Chelsea. S jeho příchodem by tak pak mohli Blues spoléhat více na útočnou hru: „Sarri je kouč, který rád hraje fotbal - rád hraje z hloubi pole."

Zdroj: sport-english.com
Foto: tribuna.com

Komentáře

Reekwon

5
2018-08-07 00:50:37

Je vždy zajímavé, že jakmile se přestup nepodaří, tak hráč následně řekne, že už od začátku věděl, že chtěl zůstat. Já osobně jsem Williana vážně nechtěl, nebyl pro to žádný důvod, ale ty spekulace se táhli více, než týden (možná déle). Kdyby si tak moc byl jistý, že chce v Chelsea zůstat, mohl to říct. Stačilo přidat fotku na IG nebo na jinou sociální síť a napsat, že je v Chelsea šťastný nebo cokoliv jiného. Samozřejmě neznáme nikdo detaily, ale podle zdrojů se Barcelona o Williana snažila vážně dlouho, tak proč on plýtval naším časem a neřekl něco hned na začátku? Hlavně že měl vždy jasno, to mu tak žeru.

barcelonista29

1
2018-08-07 01:13:35

Celkovo pôsobil veľmi "nadšene" v zápase so City a aj v rozhovore :D musí sa Sarrimu vopchať do zadku. Ešte, že neprišiel.

Jhonys

0
2018-08-07 12:30:02

je to tak. Jasně, že by hrál raději v Barceloně než Chelsea, jenže to otevřeně říct nemůže. Navíc chce určitě na Sarriho zapůsobit..

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.