Po odchodu Lucase Digneho do anglického Evertonu bude náhradníkem pro Jordiho Albu 18letý Juan Miranda. V útery se spolu s ostaními hráči, kteří se zúčastnili Amerického turné hlásil na tréninku prvního týmu, kde mu bylo řečeno, že s ním pro následující ročník počítají. Miranda se také vydá s týmem do marockého Tangieru, kde se bude 12. srpna konat Supercopa de Espaňa, kde se Barça utká se Sevillou.

Navzdory tomu, že Miranda nemá zkušenosti s prvním týmem, ani Ligou Mistrů, tak má dostatek schopností a talentu, aby se prosadil a více než kvalitně nahradil odcházejícího francouze Digneho, což na americkém turné to dokázal. Jeho velkou kvalitou jsou přesné dlouhé nahrávky a centry.

Klub chce také dát více šancí Riqui Puigovi a Abelu Ruizovi, kteří by se v brzké budoucnosti mohli prosadit v prvním týmu.

Otázka Marca Cucurelly

Marc Cucurella byl soupeřem Juana Mirandy v souboji o místo v prvním týmu. Hráč má na stole několik nabídek a nebude pokračovat v Barceloně B, kterou přerostl. Bude se buď jednat o trvalý přestup s opcí na zpětný odkup, nebo hostování. Nespadá do plánu Valverdeho a musí hrát v prvním týmu, aby pokračoval v rozvoji.

 

Zdroj: sport.es
Foto: twitter.com (účet Barça centre)

Komentáře

Snoop

9
2018-08-07 13:25:17

Doufám že je to pravda, Miranda opravdu přesvědčil i mě daleko víc.
Stejně jak jsem říkal už loni, Cucurella potřebuje ještě čas, minimálně tak rok až dva v nějakém malém týmu první ligy aby se ukázalo.

Gazdo

6
2018-08-07 14:02:16

Cucuho teda predat ale len s predkupnym pravom inak sa nam to moze sakra vypomstit

Martin777

2
2018-08-07 15:25:39

Good news!

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.