Sergi Samper

Deník Sport informoval o tom, že Ernesto Valverde s hráčem mluvil a sdělil mu, že v příští sezóně nebude součástí prvního týmu a jeho odchod je už jasný. O hráče má údajně zájem Sampdoria Janov, který si Sampera vyhlídla jako alternativu za Pedra Obianga, kterého se nepodařilo italskému týmu získat z West Hamu. 

Samper neabsolvoval s týmem přípravu v USA protože ho trápila bolest v pravém koleni a proto vedení klubu už jedná o dohodě se Sampdorií. Španělský záložník prošel všechny mládežnické kategorie Barcelony a zahrál si i v LaLize za Granadu a Las Palmas, kde byl z Barcelony zapůjčen, nyní už bude zdá se definitivně prodán do Serie A. 

Marlon Santos

Brazilský obránce má opravdu z čeho vybírat a může za to děkovat jak svému působení ve francouzském Nice, tak i povedené přípravě v USA. Nicméně, Ernesto Valverde s ním do nové sezóny nepočítá, a tak bylo hráči dovoleno si hledat nový klub.

Zájemců má hned několik, jako první se přihlásilo Sassuolo, které Barceloně nabízelo 12 milionů eur, ale jak se zdá, tak Itálie není destinace, kam by se chtěl Marlon vydat, a tak nabídku stále ještě nepřijal. Důvodem může být i mnohem zajímavětší nabídka z Anglie, konkrétně se jedná o dva týmy, které by ho chtěli získat do svých řad. Jedním ze zájemců je West Ham United, který má zájem taktéž o André Gomese. Druhým je Newcastle United, který však přišel s nabídkou pouze 2 milionů eur, což se Barceloně zdá velice málo a požaduje minimálně 10 milionů eur. 

André Gomes

Velice zvláštní situaci zažívá André Gomes, který je taktéž na téměř jistém odchodu z Barcelony. Stejně jako Marlon, ocestoval se zbytkem týmu do USA na přípravu a měl během ní zajímavé nabídky, bohužel se ale v prvním utkání zranil a musel cestovat zpět do Barcelony a zájem o jeho služby opadl. Zdálo se, že Gomes bude muset v klubu zůstat minimálně do ledna, ale jak už bylo zmíněno, začal se o něho zajímat West Ham United a rád by ho společně s Marlonem získal. 

Zdroj: sport.es, mundodeportico.com
Foto: mundodeportivo.com

Komentáře

Dody

6
2018-08-08 19:15:56

Já už se na to fakt vys*ru... O Sampera nemá zájem, ale hlavně, že Vidala tu chce a ještě se zajímáme o Pogbu. Jestli i ten přijde a pak kvůli tomu musí odcházet hráči jako Samper nebo Rafinha, tak už to fakt se*u, protože to není Barcelona jak ji známe..

Mejra

6
2018-08-08 19:49:35

tohle je obraz soucasne barcelony.......smutny je kolika lidem se to takto libi.....

Gazdo

7
2018-08-08 20:14:26

Amen

Skadrys

-1
2018-08-08 20:57:42

to že se nám povedla jedna zlatá generace neznamená, že to tak je každý rok. Samper byl dobrý v Bčku, pak měl šílenou smůlu a hodně krát se zranil, ale prostě mu ujel vlak. V Barceloně už nikdy hrát nebude a měl by se s tím smířit.

A vy se potřebujete smířit, že musíme nakupovat hráče za velký peníze. Barcelona vždycky nakupovala drahý hotový hráče, jen se to prostě jednou náhodou sešlo v akademii.

Meyen

1
2018-08-09 15:32:31

Barça ale nikdy nebyla Galácticos, jsme už jako PSG pomalu - vykoupíme všechno a všechny. Vždy to bylo tak, že se do té akademie alespoň nahlédlo a největším talentům se dala šance, co si asi myslíš, že se stane s Carlesem Aleñou, když přijde Pogba? Jednoho z největších talentů z La Masie pošleme pryč jen proto, abychomu udělali prostor totálně zbytečnému Pogbovi, který by se sem navíc ještě před pár lety ani nedostal kvůli svému bizárnímu chování a ještě divnější volbě účesů a také tomu, že občas dává přednost své image před vlastní hrou. Mně přijde, že se většina fanoušků totálně zbláznila.

Reekwon

-4
2018-08-08 20:50:06

Hráč jako Samper nikdy nebyl považován za ten velký talent, který by v budoucnu byl oporou prvního týmu. Je mu 23 a v Granadě ani v Las Palmas se výrazně neprosadil tak, že by ho buď chtěli na delšího hostování nebo odkoupit. Nechápu, že každý odchovanec, který se nedostane do áčka je automaticky brán za odchovance, který měl v áčku být. Poslední roky mám pocit, že až moc na sílu fanoušci tyhle hráče tlačí do prvního týmu, i když na to evidentně nemají kvalitu. Spoustu jich to bere po vzoru Xaviho, Busquetse nebo Iniesty, kteří nemuseli na hostování a automaticky se přesunuli do áčka, jenže takhle to nejde neustále. Další ukazatel je ten, že pokud by to byl takový megatalent, který by měl na první tým, nezajímala by se pouze Sampdorie, ale v řadě by stál Inter Milan, AS Řím, Valencie apod. Za mě prodej s možností odkupu zpět, na setrvání v áčku to podle mě není.

Pajinos

top komentář
10
2018-08-08 21:01:42

v žádném případě: je plno odchovanců, kteří odešli a já třeba sám jsem za to svým způsobem i rád - viz Sergi Gomez, Planas, Tello, Cuenca a další ... jednak se na ně dostane a u nás by na to prostě neměli a nehráli tak, jako hráči z venku, jenže Samper hrál v té předsezóně loni úplně špičkově a určitě by podle mě odvedl v áčku dobrou práci ... v Granadě neměl důvěru Lucase Alcaraze z nějakého důvodu, v Las Palmas se zas nemohl prosadit kvůli zranění - je třeba to sledovat podrobněji ... jasně, ne každý to může dotáhnout takto vysoko, ale tady jde o to, že zrovna kluci jako Samper nebo Aleňá na to klidně mají a to mi nevymluví nikdo

Jhonys

4
2018-08-09 13:49:42

právěže Samper tím velkým talentem byl :D naprosto přirozená náhrada za Busiho, jenom mu to chtělo dát šanci. Nikdy výrazně nezklamal, ani na hostováních - v zápasech vždy diktoval tempo hry svého týmu, stačí se podívat na záznamy jeho výkonů za Granadu nebo Las Palmas. Minulý rok měl povedenou přípravu a stejně byl hozen přes palubu. Bohužel má smůlu na zranění, ale stejně si myslím, že by si své místo v týmu obhájil více než Gomés a možná i Denis.

Gazdo

0
2018-08-09 14:12:14

Ale valverde :)

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.