Sergi Roberto

Pocity jsou velmi dobré a to i přes výsledky. Myslím si, že jsme odvedli dobrou práci. Ve všech třech zápasech jsme předvedli dobré výkony, ale nedokázali jsme zvítězit. Noví hráči se skvělé adaptují v týmu a členové rezervy přinášejí hodně pozitiv. Musíme chytit kondiční rytmus, jelikož nám za nedlouho začnou soutěžní zápasy.

Arturo Vidal je velmi zkušeným hráčem, což ukázal v Juventusu a Bayernu. Přichází nám pomoci v těžkých utkáních a je to hráč top kvality.

Jsem šťastný když nastoupím v základní sestavě. Vše ostatní je mi jedno, včetně pozice, na které nastoupím.

Jde o rozhodnutí Rafinhi. Ukázal, že má správnou úroveň na to hrát za Barcelonu a já doufám, že zůstane.

Jsem v tomto klubu 12 let. Kdybych se stal kapitánem Barçy, byla by to pro mě velká pocta. Jsem pyšný na to, že jí mohu reprezentovat po celém světě.

Riqui Puig

Chvála by měla zůstat stranou. Působí dobře na sebevědomí, ale každý by se měl soustředit na to být každým dnem lepší. Sehráli jsme velmi dobré turné, i když je pravdou, že výsledky nebyly dobré. Myslím si ale, že jsme hráli dobře a užili si to. Osobně to pro mne byla zkušenost, kterou si chce užít každé dítě. Jsem vděčný Ernestovi za důvěru a musím být připraven na případné povolání. Rovněž si však musím uvědomit, že hraji za béčko. Užívám si každý moment, kdy dostanu příležitost. Být 45 minut obklopen prvním týmem vám dodá na důvěře a umožňuje vám pokračovat ve zlepšování.

Dorovnat Iniestu je nemožné.

Abych pravdu řekl, nikdy jsem jej neviděl hrát. Všechny nás zaskočil a jeho styl sedí Barçe na 100 %.

Jasper Cillessen

Nastupovat v hodně zápasech je pro mě důležité. Tato předsezóna byla velmi dobrá.

O své budoucnosti nic nevím. Chci hrát a to hodně. To je celé. Je to záležitost klubu a nyní jsem tady.

Paco Alcácer

Těšil jsme se na to, až si poté, co jsem byl zraněný, zahraji. Všichni hráči chtějí být v týmu a dostalo se mi několika minut.

Chtěli jsme je vysoko zatlačit, mít míč a dostat se za jejich stopery, nicméně oni zůstali vzadu a bylo těžké najít místo.

Juan Miranda

Jsem opravdu šťastný díky Valverdemu a trenérskému týmu, že mi dávají minuty na hřišti.

Budu vzpomínat na tuto zkušenost, kdy jsem byl po boku nejlepších hráčů na světě, mimo domov a s prvním týmem.

 

 Video

Ernesto Valverde, Sergi Roberto, Riqui Puig, Paco Alcácer a Juan Miranda po utkání v rámci International Champions Cupu s AC Milánem (5. srpna 2018)

 

Zdroj: fcbarcelona.com, fcbarca.com
Foto: fcbarcelona.com
Video: fcbarcelona.com

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.