Coutinho již konečně získal svůj status občana Evropské unie. Brazilec dostal svůj portugalský pas méně než 42 hodin před začátkem Španělského superpoháru, což tak vyřešilo Ernestu Valverdovi jeden problém. Kdyby Coutinho pas nedostal včas, musel by on, Arthur Melo, Malcom nebo Arturo Vidal být pro nedělní zápas vyřazen ze soupisky.

Díky jeho manželce Aine, jenž je Portugalkou, mohl Coutinho získat potřebné dokumenty. V konečném důsledku se jednalo o více komplikovaný proces, než se původně očekávalo, ale nakonec byla situace úspěšně vyřešena. Znamená to tedy, že všichni 4 hráči mohou být součástí soupisky.

Po odchodu Yerryho Miny do Evertonu tak ke výše zmíněné trojce připadá ještě brazilský Marlon, který pasem ze země Evropské unie také nedisponuje. Jeho start se však v nedělním zápase neočekává.

Zdroj: sport-english.com
Foto: twitter.com (účet BCN_Raphi)

Komentáře

vito

-4
2018-08-11 13:53:36

Nevím jestli je to dobrá zpráva, že coutinho nezabírá místo hráčům jako je vidal.

Jhonys

1
2018-08-11 14:12:50

já teda nejsem z Vidalova příchodu taky dvakrát nadšený, ale jaký by to mělo smysl, kdyby Vidal nemohl hrát? :D Jakože bychom vyhodili 19 mega + jeho plat z okna, aby seděl na tribuně, nebo? :D

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.