Hněv ohledně Malcomova upřednostnění Barcelony před AS Římem pokračuje i nadále. Italský klub nyní usiluje o právní řízení vůči hráčovému zástupci, a to z důvodu jeho nedávných komentářů. Ty se týkaly onoho osudového rozhodnutí přestoupit nakonec do Katalánska - mělo jít totiž o odplatu.

Malcom již byl připraven nasednout do letadla směr Řím a podepsat smlouvu, jenže místo toho skončil v Barceloně. Řím nebyl z chování hráče ani jeho zástupců vůbec nadšený. V úterý pak přestup komentoval Leonardo Cornacini z Elenko Sports, což je agentura zastupující Malcoma, který prohlásil, že přerušení transferu bylo odplatou za předešlé chování Říma.

„Pravdou je, že jsme se rozhodli do Říma nepřestoupit, protože se k nám nechovali dobře. Pracoval jsem na přestupu Daniela Fuzata, který je jedním z mých klientů, ale Řím uzavřel přestup s jiným agentem, ačkoliv je dobré zmínit, že vůči němu osobně nic nemám. Ve zkratce se však jednalo o odplatu. Je mi líto, že to musím říct, ale takhle to bylo. Řím  se vůči nám zachoval špatně, takže jsme se my k nim zachovali stejně. Po jejich přístupu směrem k nám jsem se společně s Malcomem rozhodl, že Giallorossi nebudou tou nejlepší destinací. Navíc i samotné vyjednávání s AS nebylo nejlepší, protože Monchi do něj zapojoval další prostředníky. Každopádně dnes je Malcom velmi šťastný, že je novou posilou Barcelony."

Zdroj: barcablaugranes.com, marca.com
Foto: instagram.com (účet brfootball)

Komentáře

Gazdo

4
2018-08-11 17:00:44

To je ako nejaka odvrhnuta pubertacka...

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.