Krátké působení Yerryho Miny v Barceloně bylo tento týden ukončeno, když přestoupil do anglického Evertonu. Je však možné, že to nebylo naposledy, kdy jsme Minu viděli v dresu Blaugranas, neboť jak bylo potvrzeno, klub vyjednal klauzuli o možnosti zpětného odkupu. Mělo by se jednat o částku 60 milionů eur, navíc sám obránce přiznal, že by se do Barcelony jednou rád vrátil.

„Ano, samozřejmě Barcelona je úžasná a já bych tam chtěl zůstat navždy. Kolegové, ředitelé, asistenti... děkuji jim všem. Nyní se musím soustředit na Everton, což je nyní můj klub a já se za něj budu rvát až do smrti, protože ve mě projevil důvěru. Odcházím s hořkosladkými pocity, protože jsem chtěl ukázat, co mám a co je ve mně. To se bohužel nestalo, ale to je fotbal a nyní tak musím učinit v tomto skvělém klubu, jakým Everton je. Pravdou je, že jsem vděčný Bohu a odcházím potichu, protože jsem se vždy pokusil přispět mým dílem, vždy jsme se snažil pomoci na hřišti i mimo něj."

Mina nyní bude doufat, že udělá v Anglii dojem pod koučem Marco SilvouThe Toffes měli toto léto rušné, neboť přivedli plno nových hráčů - Richarlisona, Bernarda, André Gomese, Lucase Digneho a právě Minu.

Zdroj: barcablaugranes.com
Foto: skysports.com

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.