Sportovníh ředitel římského AS Monchi se v úterý opět vyjádřil na adresu Malcoma, hráče, který těsně před přestupem do Říma dal přednost Barceloně. Monchi vyjádřil přesvědčení, že nová posila AS Řím a letošní mistr světa Steven N'Zonzi je lepším hráčem než Malcom. 

N'Zonzi před pár dny přestoupil do AS ze Sevilly na 4 roky za 27 milionů eur. Pro AS se jednalo o první přestup od fiaska s Malcomem. Když dostal Monchi otázku ohledně porovnání právě těchto dvou fotbalistů, vychválil sportovního ředitel N'Zonziho. „Nemyslíte si, že mistr světa je lepší než Malcom? Neřekl jsem, že musím přivést podobného hráče. Řekl jsem, že chci přivést někoho lepšího a pro mě je Steven lepší než Malcom."

N'Zonzi se přišel do Sevilly v červenci 2015 ze Stoke City za 8 milionů eur, ale poté, co upadl v nemilost, si začal hledat nové angažmá. „Monchi mi hodně pomohl při mém příchodu do Sevilly. Byli jsme schopni si spolu užívat skvělé momenty, ale přišly i ty těžší. Monchi má velké zkušenosti, ví, jak vyhrávat. Již toho vyhrál spoustu."

Záložník měl z důvodu působení na ruském šampionátu prodlouženou dovolenou a chce tak svému týmu pomoct hned, jak se dostane zpět do plné fyzické kondice. Dále se také těší, že bude nastupovat po boku Daniele de Rossiho. „Budu pracovat tvrdě, abych se dostal zpět na nejlepší úroveň. Nechci si určovat datum, ale doufám, že budu týmu schopen pomoct co nejdříve."

Zdroj: espn.com
Foto: instagram.com (účet brfootball)

Komentáře

Jhonys

6
2018-08-17 13:37:52

osobně by mě zajímalo, jak dlouho ještě budou ohledně Malcoma salty :D

ecaW

6
2018-08-17 13:49:31

normálne mám pocit, že si rieši nejaké komplexy... čo ho spomína v každom rozhovore..

citizen98

0
2018-08-17 15:21:41

docela mu rozumim, od Malcomova agenta to bylo silně neprofesionální a pěkně křivý jednání.. Malcom ani Barcelona za to podle mě nenesou tu hlavní vinu

moony

3
2018-08-17 20:58:04

Já teda nevím, ale může mi někdo vysvětlit, jak může být Nzonzi lepší, než někdo koho neznají? :-D

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.