Spekulace týkající se odchodu Marca Cucurelly z FC Barcelony nyní oficiálně končí. Vedení blaugranas a SD Eibar se totiž dohodly na jeho celosezónním hostování v Baskicku, a talentovaný krajní obránce tak bude mít možnost otestovat své schopnosti v LaLize SantanderArmagiñak se postarají o celou mzdu hráče a rovněž si zajistili právo na případný odkup na konci ročníku.

Cucu, jak zní přezdívka tohoto dvacetiletého rodáka z Alelly, tedy opouští katalánskou metropoli poté, co v průběhu posledních dvou let odehrál až 54 utkání za rezervu FCB, která mu zajistila také oficiální debut v áčku, jenž se uskutečnil 24. října minulého roku, a to v duelu s Realem Murcia. Kromě toho se zúčastnil i letošního předsezónního turné po Spojených státech amerických, kde oblékl dres prvního týmu znovu.

Dodejme, že nového zaměstnavatele Marca vyzve Barça nejdříve druhý víkend v lednu (v případě, že se celky neutkají v Copa del Rey), kdy Azulgranas zavítají na Camp Nou. Odveta se bude konat až v rámci posledního, respektive osmatřicátého kola.

 

Zdroj: fcbarcelona.es
Foto: fcbarcelona.es

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.