Předzápasové novinky

• Kike Saverio se stihl zapojit do příprav na tento zápas poté, co s ekvádorskou reprezentací do dvaceti let stihl odehrát dva přátelské zápasy proti Kolumbii, v nichž v obou vyhrál.

1. poločas

Vstup do prvního soutěžního klání v ročníku 2018/2019 si Katalánci ani nemohli vysnít horší. Už v první minutě proměnil rohový kop v branku Primi Férriz a bylo to 1:0. Riqui Puig a Àlex Collado táhli snahy o vyrovnání, ovšem to přišlo až v samotném závěru úvodní půle, kdy skvělý individuální průnik Carlese Péreze proměnil Jean-Yves Ballou Tabla.

2. poločas

Po změně stran vypadali barcelonisté více svěží a měli několik šanci k naklonění výsledku na svou stranu. Domácí Alcoyano se mezitím soustředilo více na fyzickou stránku hry a to vyústilo v několik napomenutí. Pak přišla jedna z mála šancí, když se na centr z pravé strany dostal Rubio López a gólem poslal Alcoyano do vedení.

Po zápase

Ačkoliv se Blaugranas urputně snažili v závěrečných minutách opět o srovnání, to nepřišlo a tak celkem nezaslouženě padli hned v úvodním kole. Na to další jim včera přijel na Miniestadi nováček soutěže z Ejei.

Základní informace o utkání

Soutěž:  Segunda División B - Grupo III
Část: 1. kolo
Datum a čas výkopu: neděle, 26. srpna 2018; 19:30 SELČ
Góly: 1' Primi (1:0); 44' Ballou Tabla (1:1); 89' Rubio (2:1)
Sestavy:

CD Alcoyano: Bañuz - Barreda, Primi, Ruso, Hermosa, Córcoles (24' Navarro), De Lerma, Eldin (72' Rubio), A. Rubio, Reyna, Diaz (81' Lino)
Lavička: Ortega, Nieto, Abuladze, Nebil + vystřídaní
Trenér: Vicente Mir

FC Barcelona B: Ezkieta - Morer, Mingueza, Cuenca, Miranda - Sarsanedas (84' Ruiz), Pérez, Puig (72' Monchu) - Mújica, Collado, Ballou (73' Saverio)
Lavička: Carević - Chumi, Cucurella, McGuane + vystřídaní
Trenér: Francisco Javier García Pimienta
Dres:

Hlavní rozhodčí: José Joaquín Gallego Gambín ( Murcia)
Žluté karty: 12' Córcoles, 38' Ruso, 48' Eldin, 52' Díaz, 61' De Lerma, 62' Hermosa, 70' Primi - 60' Mújica, 70' Morer, 90+4' Miranda
 Vyloučení: 38' Martí (asistent trenéra)

Dějiště: El Collao, Alcoyano
Návštěva: 2 612 diváků (59,03 % z celkové možné kapacity 4 425 míst)

Videa

Sestřih utkání Barçy B v rámci 1. kola Segundy División B - Grupo III proti Alcoyanu (26. srpna 2018)

Záznam utkání Barçy B v rámci 1. kola Segundy División B - Grupo III proti Alcoyanu (26. srpna 2018)