Generální ředitelství pro dopravu bylo soudcem, vyšetřujícího Piquého nedovolenou jízdu, dotázáno, zdali byl Gerard Piqué uvědomělý o ztrátě svých řidičských bodů. Obránce Barcelony byl chycen městskou policií minulý pátek, která jej překvapila během projíždění čtvrtí Eixample. Pere Navarro, ředitel Generálního ředitelství, nyní potvrdil, že Katalánec byl o dané informaci uvědomělý a za volantem tak neměl co dělat. Ve Španělsku se body odečítají za dopravní přestupky a Piqué při rutinní páteční kontrole již žádné neměl.

Bez nějakých větších detailů mohu říct, že Piqué byl o ztrátě svých bodů osobně upozorněn," řekl Navarro. Ve vtipném tónu poté ještě dodal, že je překvapený, že Piqué měl vůbec potřebu za volant sedat: „Jsem překvapený, že si nevzal řidiče." Dále řekl, že Katalánec by měl jako veřejná postava představovat exemplární případ, byť celou záležitost již považuje za vyřešenou.

Piqué byl již v minulost trestán za dopravní přestupky, veřejně je známo několik případů. V souvislosti s incidentem z roku 2015, kdy se Piqué rozčílil na policisty za udělení pokuty jeho bratrovi za špatné parkování, kritizoval soudce 5. barcelonského soudu Piquého za jeho „hanlivý přístup a verbální i nonverbální agresivitu."

Zdroj: marca.com
Foto: marca.com

Komentáře

Romca

0
2018-09-05 18:16:56

Ten Pique sí vážně dělá co chce :D

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.