V Barceloně panuje nespokojenost ohledně chování Gerarda Piquého z poslední doby. Konkrétně se jedná o ty případy, které poškozují jeho veřejnou image - zadržení městskou policií za řízení bez platného řidičského průkazu, ale také dokumentární video o Griezmannovi a jeho odmítnutí nabídky hrát za katalánský velkoklub. V klubu panuje přesvědčení, že Piquého mimo fotbalové chování může poškodit i obraz klubu, a to v momentě, kdy Piqué prodloužil kontrakt do roku 2022, a kdy se hlavně připojil k hráčům typu Leo Messi, Sergio Busquets a Sergi Roberto a stal se jedním z kapitánů prvního týmu.

Když byl například mluvčí klubu Josep Vives dotázán názor ohledně toho, že se Piqué objevil na tréninku na elektrickém kole, které však už bylo spíše motorkou, uvedl následující: „Je to část jeho osobního života, on sám to musí uvážit." Za jeho dopravní přestupek jej klub trestat nehodlá: „Nemůžete jej potrestat dvakrát za tu samou věc," řekl Vives. Nicméně i tak si klub myslí, že Piqué v posledních měsících zašel příliš daleko. Ať už se jedná o jeho silniční problémy, jeho účast na několika pokerových turnajích nebo právě Griezmannův případ. K poslední záležitosti se viceprezident Jordi Mestre již dříve vyjádřil následovně: „Piquého intervence v případu Griezmann vytvořila v klubu smutek a špatný pocit. Na toto téma s ním budeme hovořit, až se vrátí z Mistrovství světa. Piqué byl v poslední době také ve zprávách kvůli jeho srpnovému letu do amerického Orlanda, kde se zúčastnil setkání Mezinárodní tenisové federace, aby zde projednal své plány na reformu Davisova poháru. Zde je však fér říci, že k tomuto výletu měl povolení od klubu.

Klub se však i tak necítí zrovna komfortně kvůli image, kterou Piqué vytváří mimo hřiště. Panuje myšlenka, že by svým chováním neměl klub již dále poškozovat. S Piquém však již hovořil i trenér Ernesto Valverde a toho obránce ujistil, že jeho mimo fotbalové aktivity nijak jeho výkony na hřišti nepoznamenají.

Zdroj: sport-english.com
Foto: holidayguru.fr

Komentáře

cukr86

-1
2018-09-07 15:18:57

Milion lidí udělá milion přestupků. Nikdo není dokonalý. Nevím proč media řeší takové hlouposti. Tohle je Pique a ja si ho ani jiného představit neumím. Tohle jsou jeho soukromé věci.

Luis

top komentář
12
2018-09-07 16:20:27

Máš sice trochu pravdu je to do určité míry soukromá věc, ale on je sportovní hvězda, která by měla jít příkladem a být vzorem, třeba pro mládež. Navíc se stám staví do pozice, že chce být prezidentem klubu. V tom případě by se měl podobných excesů vyvarovat a budovat si spíš pozitvní kampaň!

Smazaný uživatel

0
2018-09-07 19:11:34

Teda promiň ale kromě toho řízení bez řidičáku úplně nechápu co se řeší. Poker? Co je na tom špatnýho? Řešení věcí kolem tenisu? Na tom je špatnýho co?!! O videu s Griezim sem neslyšel ani ho neviděl takže o tom nemůžu mluvit ale jinak mi to přijde jako blbost totalní...

Jhonys

2
2018-09-08 04:17:55

Tak zrovna o té záležitosti s Griezmannem se doporučuju seznámit - tam je klub naštvaný naprosto pravém a divím se, že ho nijak nepotrestali...

Smazaný uživatel

1
2018-09-09 21:54:58

Pokud tomu rozumim dobře tak Pique věděl předem o tom že Grizi nepřijde protože se jeho bratr zůčastnil natáčení toho dokumentu? No nevim co na to říct... Já osobně sem rád že nepřišel ale uznávám že to jednání od Piquého nebylo úplně transparentní.. ale mohl podepsat nějakou mlčenlivost nebo tak... :D ikdyž je to slabá výmluva. Každopádně vztahy mezi týmem a vedením jsou "na nože" dost dlouho ne? Nebo na mě to tak aspoň působí... apřijde mi že chyba je spíš na straně vedení.

Mejra

2
2018-09-08 12:52:02

tady nejde o prestupek to ze je delal jsem snad ani nezaznamenal......pokud by slo jen o to dalo by se souhlasit ale tady jde o to ze prisel o papiry a presto ridil takovouto prasarnou se do novin dostane i uplnej "noname" natoz "celebrita" ze klub stve ze se to snazi obchazet jakymsi kolem/motorkou je logicky zvlast kdyz je to borec co si muze dovolit nechat se na trenaly vozit btw i takovej blb jako svancara co dvakrat prisel o papiry kvuli chlastu byl dost chytrej aby neridil v dobe kdy je mel v cistirne

Jhonys

1
2018-09-08 14:36:45

jízdu na motorce mají navíc tuším hráči zakázanou, ne? :D

Mejra

1
2018-09-08 18:57:50

jj resp pamatuju ze to zakazali chygymu:)

ximpp

0
2018-09-13 08:03:22

Piqué to fakt přehání, navíc jeho výkony nejsou odpovídající.

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.