Vyloučení

Ublížilo nám. Neměli jsme štěstí, jelikož protivníci do konce poločasu stihli vyrovnat a pak na začátku dalšího přidat další branku. Bylo to 1:0 a rázem v krátkém časovém sledu 1:2. Velmi nás to ovlivnilo a nedařilo se nám zvrátit tuto ztrátu. Neviděl jsem tu akci v televizi. Jde o první červenou kartu, při které se omluvil faulovaný hráč, jak to udělal Pons vůči Lengletovi. Přepdokládám, že video je spravedlivé a cítím, že si to nezasloužilo vyloučení. Podle mého nešlo o agresi a byl to faul protivníka. Šli do sebe, to je jasné, a zdá se, že jeho loket jej zasáhl.

Změna formace a gól na 1:1

Když člověk přemýšlí nad něčím, objeví se Murphyho zákon a všechno se pokazí. Chtěl jsem dám Umtitimu více času na rozcvičení. Kontrolovali jsme hru a byla to jedna akce, stejně jako jejich druhý gól. Šlo o izolované akce.


Ernesto Valverde v průběhu včerejšího katalánského derby

Rotace

Viděl jsem spoustu pozitiv u všech, co hráli. Tito hráči nám mohou hodně pomoci.

Zápas

Bylo to utkání, které jsme měli pod kontrolou a potom se nám vymklo. Povedlo se nám dobýt remízu, ale ne otočit skóre. Mám však pocit, že tým ze sebe vydával všechno až do konce. Sezóna je dlouhá, teprve jsme začali a pokračujeme dál. Hráli jsme v deseti lidech a tým bojoval. K tomu se za nás v obtížném okamžiku postavili také fanoušci. Girona je dobrým týmem, který hraje na brejky, nicméně jsme i o jednoho méně kontrolovali hru. Vždy chceme zvítězit, i při oslabení. Tyto situace se v průběhu ročníku objeví a vy se s nimi musíte vypořádat.

 

 Video

Ernesto Valverde a Sergio Busquets po domácím utkání proti Gironě v rámci LaLigy Santander (23. září 2018)

 

Zdroj: fcbarcelona.com, sport-english.com, fcbarca.com
Foto: fcbarcelona.com, sport-english.com
Video: fcbarcelona.com

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.