Sergio Busquets

Do doby, než jsme dostali červenou, jsme si vedli dobře, ale pak jsme hráli o jednoho méně a začalo to být obtížnější v útoku. Snažili jsme se, přizpůsobili a snažili se o vítězný gól, ale v oslabení to bylo velmi těžké. Vynaložili jsme obří fyzické úsilí.

Možná došlo ke kontaktu. Jde to vidět i na záznamech, ovšem míč byl na zemi a pohyb byl přirozený. Nebyla to agresivní hra a Clément nešel po soupeři. Hráč Girony se mu dokonce omluvil, protože fauloval on. Video by mělo být využíváno správným způsobem a podle stejných kritérií.

Byl to odlišný zápas. Když to bylo 11 na 11, hráli jsme dobře a mohli jsme dát více branek. Jakmile jsme přišli o jednoho hráče, nastaly obtíže. Skoro bez námahy se jim povedlo ujmout vedení, my jsme srovnali a udělali jsme všechno, ale nebylo nám dáno. Všichni bychom rádi hráli lépe a především vyhráli. Pokusíme se zlepšit.


Sergio Busquets při ligovém souboji s Gironou na Camp Nou

Arturo Vidal

Jsme poměrně smutní, protože jsme si zasloužili vyhrát. Něco takového se nemůže v zápase stát, jelikož to má vliv na výsledek. Viděli jsme tu akci na videu a myslím si, že VAR by měl pomáhat, nikoliv ubližovat. Doufáme, že v příštím kole získáme ztracené body zpět.

Je obtížné hodnotit výkony nových hráčů v jednom zápase, ve kterém jsme hráli v deseti. Postupně se dostáváme do rytmu a tým má silnou a zdravou konkurenci.

Není obtížné se přizpůsobit této hře, alespoň pro mě. Už jsem hrál za Bayern a Juventus a když má někdo kvality a je připraven, může hrát v jakémkoliv týmu. Jsem ve 100% kondici a velmi šťastný, že jsem se dnes (vyjádření proběhla včera - pozn. přek.) objevil v základní sestavě.


Arturo Vidal při ligovém souboji s Gironou na Camp Nou

 

 Video

Ernesto Valverde a Sergio Busquets po domácím utkání proti Gironě v rámci LaLigy Santander (23. září 2018)

 

Zdroj: fcbarcelona.com, sport-english.com, fcbarca.com
Foto: fcbarcelona.com, sport-english.com
Video: fcbarcelona.com

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.