Předzápasové novinky

  • Lazar Carević byl povolán na zápasy výběru Černé hory do jednadvaceti let proti Lucembursku a Kazachstánu, které proběhnou 7. a 17. října v rámci kvalifikace na Mistrovství Evropy této věkové kategorie, jež se uskuteční příští rok.

  • Jean-Yves Ballou Tabla si pak ve stejných dnech zahraje za áčko Kanady a to v CONCACAF Lize národů proti Dominikánské republice.

Nominace:

 

1. poločas

Byl to intenzivní zápas, ve kterém se členové rezervy prezentovali kvalitními výkony. Chumi všechno začal prvním gólem, na který chvíli poté reagoval druhou trefou Abel Ruiz. Krátce před pauzou se hosté díky Baróvi přiblížili na rozdíl jedné branky, ale domácí i tak působili dobrým dojmem.,

Obzvláště pohledně hráli Monchu, Riqui Puig a Carles Aleñá, kteří předváděli, jak úžasné věci dokáží dělat i přes svůj nízký věk. Velkou smůlu měl Rafa Mújica, hattrickový hrdina z posledního zápasu, jehož nejvážnější pokus skončil na břevnu.

 

2. poločas

Divoké tempo prvního dějství znamenalo, že druhé nebude tak hektické a FCB se v něm spíše snažilo kontrolovat hru. Jednodušším se to celé stalo poté, co se po druhé žluté kartě pakoval pod sprchy Barnils.

 

Po zápase

Díky zisku deseti z posledních dvanácti bodů náleží Barceloně B 4. příčka v tabulce třetí skupiny Segundy División B, která zaručuje účast v postupovém play-off. Stejný počet bodů má třetí rezerva Villarrealu, o jeden více má druhý Ontinyent a lize vévodí Hèrcules s patnácti body.

 

Základní informace o utkání

Soutěž:  Segunda División B - Grupo III
Část: 6. kolo
Datum a čas výkopu: sobota, 29. září 2018; 18:30 SELČ
Góly: 6' Chumi (1:0); 9' Ruiz (2:0); 42' Baró (2:1)
Sestavy:

FC Barcelona B: Carević, Morer (81' Jaime), Chumi, Cuenca, Miranda, Monchu, Ruiz (71' Collado), Puig, Mújica, Aleñá, Saverio (90' Ballou Tabla)
Trenér: Francisco Javier García Pimienta
Dres:

UE Olot: Ginard, Chavarria (81' Nierga), C. Mas, Barnils, Baró, Pedro (89' Pujades), Blázquez,  Simón, M. Mas, Guzmán, Xumetra (62' Alfredo)
Trenér: Martín Posse
Dres:

Hlavní rozhodčí: -
Žluté karty: doplníme
 Vyloučení: -

Dějiště: Miniestadi, Barcelona
Návštěva: 1 555 diváků (10,18 % z celkové možné kapacity 15 276 míst)

 

 Videa

Sestřih utkání Barçy B v rámci 6. kola Segundy División B - Grupo III proti Olotu (29. září 2018)

Záznam utkání Barçy B v rámci 6. kola Segundy División B - Grupo III proti Olotu (29. září 2018)

 

 Fotogalerie

FC Barcelona B vs. UE Olot - 2:1 (29. září 2018)

 

Zdroj: fcbarcelona.com, bdfutbol.com
Foto: fcbarcelona.com, facebook.com (účet FC Barcelona B), wikipedia.org
Video:
fcbarcelona.com, facebook.com (účet FC Barcelona B)

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.