Potom, co v létě odešel Paco Alcácer na hostování do Borussie Dortmund, se španělský útočník v německém klubu rychle etabloval a tamní angažmá si velmi užívá. Jeho statistiky jsou zatím mimořádné, k čemuž značně přispěl jeho sobotní výkon proti Augsburgu. V tomto utkání nasázel během 30 minut hattrick, čímž tak výrazně pomohl k celkovému vítězství 4-3.

Do utkání naskočil Alcácer po hodině hry za stavu 1-0 pro Augsburg a hned začal úřadovat. Díky tomuto hattricku má nyní Španěl na kontě 6 gólů ve 3 zápasech. Jeho prvním zásahem srovnal utkání na 1-1, druhým poté na 2-2. Třetí trefu zaznamenal v závěru utkání a v nastaveném čase tak zařídil Borussii vítězství. Celkově v Bundeslize odehrál 90 minut, což je v poměru ke vstřeleným šesti gólům úžasná efektivita. Dortmund má na konci sezony možnost jej za 25 milionů eur odkoupit, což se vzhledem k jeho současným výkonům zdá jako nízká částka...

Zdroj: sport-english.com