1. poločas

Zápas na Mestalle začal stejně, jako několik posledních ligových zápasů a to tak, že opět Barcelona inkasovala a tentokrát inkasovala již ve 2. minutě a nemohl u toho být nikdo jiný, než Gerard Piqué, který si na své konto připsal další branku, kterou jeho tým dostal. Po rohovém kopu si nechal Piqué spadnout míč za krk a nechal ho propadnout až na zadní tyč, kde čekal Ezequiel Garay, který míč už dopravil do sítě.

Do poločasu však dokázala Barcelona vyrovnat a byl to Leo Messi, který si vzal míč, narazil si s Luisem Suárezem a přesnou střelou k pravé tyči srovnal.

2. poločas

Největší šanci a také jedinou šanci ke vstřelní gólu si Barcelona dokázala vypracovat po více jak hodině hry a to po krásné kombinaci středem na jejíž konci byl Philippe Coutinho, jenže moment na střelu prováhal a ke střele už se nedostal.

Gonzalo Guedes   Denis CHeryshev 12'
  23'  Lionel Messi
  41'  Luis Suárez
 Carlos Soler 43'
2. poločas
  58'  Philippe Coutinho
 Daniel Parejo 58'
 Kevin Gameiro   Rodrigo Moreno 67'
Francis Conquelin   Geoffrey Kondogbia 79'
  84' Philippe Coutinho   Ousmane Dembélé
  88' Arthur Melo   Rafinha

levý obránce #15    Toni Lato   Denis Suárez    #6 střední záložník
střední záložník #17    Francis Coquelin   Rafinha Alcântara    #12 střední záložník
střední záložník #18    Daniel Wass   Arturo Vidal    #22 střední záložník
levý záložník #11    Denis Čeryšev   Munir El Haddadi ​​   #19 střední útočník
střední útočník #19    Rodrigo Moreno Machado   Ousmane Dembélé    #11 levé křídlo

Góly 1 1
Pokutové kopy - kopnuté (proměněné) 0 (0) 0 (0)

Další informace o zápase

Návštěva: 46 249 diváků (83% z celkové možné kapacity 55 500 míst)

2018-10-07 23:02:15

Tenhle report byl pro mě neskutečně jednoduchý, k druhému poločasu jsem neměl prakticky co napsat, neměli jsme jedinou pořádnou příležitost, vlastně ani ta Coutinhova šance neskončila střelou. Nejvíc ale nerozumím tomu, že když se tvému týmu nedaří v koncovce a jen si to koupou kolem vápna, tak to pošlu novou krev do psí díry ne? I kdyby tam poslal Munira, prostě další hráč, kterého by museli obránci hlídat a navíc hráč, co může ve vápně udělat zmatek, ale pošlu ho tam 20-25 minut před koncem, ne 6 minut před koncem. Já už fakt nevím co od Valverdeho čekat, nominuje Malcoma, ale ve Valencii ho z nominace vyřadí, když tým potřebuje oživit, tak čeká na úplný závěr. Další úplně zbytečná ztráta, nehledě na to, že dneska jsme měli tolik zbytečných ztrát, že to nebylo ani možný. Být Real ve formě, tak jim koukáme na záda se ztrátou minimálně dvou vítězství.

Jhonys

5
2018-10-07 23:06:19

První poločas jsem neviděl, ale moc jsem nepochopil, proč si v nastaveném čase kopeme u půlící čáry a nejdeme dopředu... :D

Martin777

7
2018-10-08 05:04:37

Je prostě vidět, že Valverde na Barcu nemá. To, že se mu povede jedno utkání z 5 je hodně málo. Jeho střídání tragedie, práce s mladými hráči tragedie, útočná hra tragedie (někde v Itálii by to třeba tak nevadilo, ale u nás?) . Pokud by byl co k čemu, tak odejde sám a nebude čekat až ho vyrazí vedení.

momo9

6
2018-10-08 07:26:40

Najvačší problem je že Ernesto nevie rotovať a reagovať na vyvoj zapasu a to pritom chcel mať v time pomaly 30 hráčov...načo su mu? aby tribuna nevyzerala na kamerach prázdna?

Pajinos

-2
2018-10-09 09:41:32

tady asi nikdo nezažil éru s Gerardem „Tatou“ Martinem, jeho grilovačky po prohrách a trapné taktiky :D který byl dle mého stokrát horší, než je nyní Ernesto - pod kterým jsme třeba loni neztráceli body u outsiderů, jako se to pod Pepem či Luchem normálně stávalo (ale na takové věci se hned zapomene) ... to, že Valverde nestaví Malcoma, mě akorát utvrzuje v tom, že to byl nákup někoho z vedení - naprosto zbytečný hráč pro nás (máme Dembélého, Denise a Rafinhu, kteří dokáží na křídlech zahrát naprosto dostatečně) ... mrzí mě akorát, že nestaví Denise, ale pořád si myslím, že jeho čas ještě přijde a zahraje si alespoň tak, jako vloni - ono pořád máme za sebou teprve 7. kolo a v ofenzívě není nikdo zraněný nebo tak (a Rafinha se taky dostává častěji do hry, leč jen na závěrečné části)