Manchester United chce do svého týmu přivést Jordiho Albu, levého obránce Barcelony. Alespoň to tvrdí rozhlasová stanice TalkSPORT. Rudí ďáblové chtějí zjistit, zdali jsou obránce a jeho nejbližší ochotni odejít z Barcelony, neboť katalánský klub stále nebyl s Albou schopen uzavřít novou smlouvu, kterou Albovi vedení slíbilo. Alba je touto neschopností rozladěn, protože k poslednímu prodloužení došlo ještě v roce 2015 a jeho současný kontrakt končí v červnu 2020. Jeho lidé tak nejsou zrovna rádi, že Barcelona v tomto ohledu nepodnikla žádné kroky.

United, kteří jsou si celé situace vědomi, mají o beka zájem a chtěli by rodáka z L'Hospitalet de Llobregat, jenž do Barcelony přišel v roce 2012 z Valencie, přivést do svého kádru. Alba mezitím stále čeká na telefonát od vedení klubu, ale jeho trpělivost nemusí být do budoucna nekonečná. Alba dobře ví, že by nedostatkem nabídek netrpěl, i když on sám má v úmyslu zůstat na Camp Nou. United tak jsou v současné chvíli ostražití a čekají, jak se situace vyvrbí. Navíc to není poprvé, co mají o Albu zájem.

Zdroj: sport-english.com
Foto: marca.com

Komentáře

momo9

6
2018-10-10 16:00:13

blbosť, Alba od nas nikdy neodíde pokial bude hrávať.. a čo by robil v Utd? on je extra ofenzivny lavý bek, v Manchestri by musel betonovať :)

Martin777

4
2018-10-10 17:01:41

Totální blbost :D I k vzhledem k jeho věku...navíc v MU se začíná rozehrávat Shaw.

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.