Paris Saint-Germain vyhlásilo Barceloně válku - s takovou infromací přichází francouzský L'Equipe.  Pařížané nezapomněli na letní snahu Blaugrans přivést Adriena Rabiota, který z tohoto důvodu hned 4x odmítl s francouzským klubem prodloužit smlouvu, navíc je prezident Nasser Al-Khelaifi rozlícen po nedávném vyjádření Josepa Maria Bartomeua v interview pro Onda Cero. Barcelonský šéf v něm vyjádřil spokojenost nad tím, že UEFA vyšetřovala PSG kvůli možnému porušení Finanční fair-play.

Prezident PSG se rozhodl neponechat nic náhodě a přišel s odpovědí - jednomu z vedoucích představitelů pařížského klubu odpovědnému za statistiku, Adrienu Tarascanovi,  byla zrušena účast na události konané katalánským klubem. Tarascon se tak nezúčastní Sportovního technologického sympózia, které se bude konat na Camp Nou 15. a 16. listopadu. Jedná se již o 4. setkání tohoto druhu, během kterého se scházejí evropské velkokluby. Zároveň je to tradičně důležitá událost pro sponzory a firmy, zejména z USA.

Zdroj. sport-english.com
Foto: gool24.net

Komentáře

Petko

top komentář
17
2018-10-12 17:51:00

Bartomeu je čurák ktorý neovláda diplomaciu. O Nasservi radšej pomlčím lebo mi vyhodí admin príspevok (a bolo by to od neho správne) ...

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.