Ernesto Valverde dal zbytku barcelonskému týmu, který nereprezentuje své národní týmy, několik dní volna a Gerard Piqué to využil k návštěvě Číny. Abychom byli konkrétnější, zamířil do Šanghaje, kde se koná tenisový turnaj Masters 1000. Osobně se byl Piqué podívat na semifinálový duel mezi Novakem Djokovićem a Alexanderem Zverevem. Není jasné, jestli s nimi Piqué plánoval i setkání. Jisté ale je, že se Piqué začal angažovat do tenisu, když se například zasadil o vytvoření nové podoby Davisova poháru.

Jakožto zakladatel a prezident společnosti Kosmos potřebuje respekt a uznání velkých tenisových hráčů, aby jeho revoluční myšlenky v rámci Davisova poháru měly úspěch. Djoković i Zverev se dříve vyjádřili, že o nové podobě výše zmíněného turnaje nejsou plně přesvědčeni. Je tedy možné, že tohle byla jedna z Piquého motivací, proč se zúčastnil právě tohoto zápasu.

Zdroj. sport-english.com
Foto: sport-english.com

 

Komentáře

jorge78

2
2018-10-16 17:41:54

Dostane 4 dni volna a místo aby seděl doma na prdeli,nebo potrénoval ,protože hraje tužku ,tak letí 10000 km,dělat svoje kšefty. Už mě pěkně ser.........

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.